Kısmetse Olur'da Ünal'dan şoke eden açıklamalar!

Kısmetse Olur'da Ünal'dan şoke eden açıklamalar!

Kısmetse Olur 23 Şubat Perşembe yani bugün  yayınlanacak olan yeni bölümde, Ünal'dan gelen şok itiraflar gündeme damga vuracak! Peki onuşmaya başlarsa evin yerinden oynayacağını söyleyen Ünal'ın bu sözleri ne anlama geliyor?

23 Şubat 2017, Perşembe 11:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son zamanlarda Gözde ile yaşadığı durumlardan dolayı sıkıntılar yaşayan Ünal, Gözde ile olan ilişkisi sona erince evde farklı imalarda bulunmaya başladı.

Evde yaşanan olayların ardında başka işler olduğunu söyleyen Ünal, oldukça iddialı konuşmalar yaparak herkesin aklını karıştırdı. Öfkelendiği her halinden belli olan Ünal, "Bu işte başka işler var, eğer ben konuşmaya başlarsam ev yerinden oynar!" diyerek ne anlatmaya çalıştı?


Kısmetse Olur'da Ünal ağlaya ağlaya evi terk etti!Gözde'nin tavırlarından da son derece rahatsız olan Ünal onun ısrarla kendisini istememesi üzerine ise, "Sen Berker'in  burada  sana yapmış olduğunu şeyin hıncını benden çıkarttın" diyerek ağır ithamlarda bulundu.Akın ve Tuğçe arasında buzlar eriyor!


Tuğçe'nin annesinin Akın hakkında yaptığı olumlu yorumlardan sonra aralarındaki etkileşim artan Akın ve Tuğçe, gün geçmeden yine bir tartışma yaşamış ve gerilmişlerdi. Tuğçe, aradaki gerginliğin son bulması için Akın'a sürpriz bir adım atarak gönlünü almayı başardı.
 

Sibel, Gökhan için mekan kapattı!Kısmetse Olur'da şoke eden kavga| Sibel gözyaşlarına boğuldu!Önceki gün yaşadıkları tatsızlıktan sonra ise Gökhan ve Sibel cephesinden yine aşk kokuları gelmeye başladı. Kısmetse Olur evine geldiği ilk günden beri yaptığı sürprizlerle adından söz ettiren Gökhan'a bu defa Sibel'den bir sürpriz vardı. Gökhan için mekan kapattığını söyleyen Sibel'in sürprizi neydi?


Kısmetse Olur'da Adnan ve Didem'in söz yüzükleri takılıyor! 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor 2021'de eleme adayı belli oldu