Kısmetse Olur'da Ünal kalp krizi mi geçirdi?

Kısmetse Olur 24 Şubat Cuma yani bugün yayınlanacak olan bölümde , damat adaylarından Ünal kalp krizi mi geçiriyor? Bir anda fenalaşan Ünal, sağlık ekiplerinin gelmesiyle hastaneye kaldırılıyor, Kısmetse Olur evinde panik ve korku dolu anlar yaşanıyor!

24 Şubat 2017, Cuma 09:49
A A
Kısmetse Olur'un damat adaylarından Ünal, program sırasında bir anda kalbinin ağrıdığını söylüyor. Kalp şikayeti giderek artan Ünal fenalaşıyor.

Ünal'ın fenalaştığını gören ekip derhal sağlık ekibini çağırıyor. Kısmetse Olur evine gelen ambulans ile Ünal hemen hastaneye kaldırılıyor. Sağlık durumunun çok ciddi olduğu söylenen Ünal kalp krizi mi geçirdi?

Ünal'ın son durumu ne olacak? 


ÜNAL ZOR BİR HAFTA GEÇİRDİ!


Ünal Kısmetse Olur'da Gözde ile bir ilişki yaşıyordu. Ünal'ın Gözde ile ilişkisi çıkmaza girdi ve ikili yollarını ayırmak zorunda kaldı. Gözde, haftanın finali bölümünde aklında başka bir aday olduğunu söyleyerek ortalığı epeyce karıştırmıştı. Tüm adayların bir anda tepkisini çeken Gözde, ilgilendiği asıl adayın bu evde olduğunu ancak ismini vermek istemediğinin altını çizmişti.


Kısmetse Olur'da Ünal'dan şoke eden açıklamalar!Öte yandan 20 Şubat'ta rahatsızlanarak programa gelemeyen Ünal, sonunda Gözde'ye olan aşkını açıkça ilan etti. Onu kaybetme korkusu yaşayan damat adayı, hayatında iki kez aşık olduğunu ve ikincinin de Gözde olduğunu söylemişti. Ona gerçekten duygusu olduğunu anlatırken gözleri dolan Ünal, bir anda hıçkırıklara boğuldu. Gözde'den aşkına karşılık bulamayan Ünal, ağlayarak evi terketmişti.


Kısmetse Olur'da Ünal ağlaya ağlaya evi terk etti!


Ünal'ı ilk kez böyle gören yakın arkadaşı Gökhan ise Ünal'ın gerçekten aşık olduğunu söyledi ve onu bu halde görünce gözleri doldu. Ünal'ın hıçkıra hıçkıra ağlaması Gözde'yi de büyük bir yıkıma uğratmıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.