Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'i tehdit eden tacizcinin iddianamesi hazırlandı

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı eşi Başak Dizer’i ölümle tehdit ettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu Sinan Altıntaş hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı. Saplantılı hayran, Dizer’e ‘Kocanı öldürüp seni köpeğim yapacağım’ demişti.

26 Kasım 2020, Perşembe 10:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hakaret ve tehdit suçları

Hakaret ve tehdit suçları

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı eşi Başak Dizer’i ölümle tehdit ettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu Sinan Altıntaş hakkında, ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından 9 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı.

Kafeyi basmıştı

Kafeyi basmıştı

Altıntaş, Dizer’in Harbiye’de işlettiği kafeyi basarak Tatlıtuğ çiftini ölümle tehdit etmişti. Savcılığa suç duyurusunda bulunan çift, dilekçesinde Altıntaş’ın Instagram hesabından 1 Mayıs’ta hakaret ve tehdit içerikli mesajlar gönderdiğini belirtti.

Saplantı haline getirmiş

Saplantı haline getirmiş

Altıntaş’ın bunu saplantı haline getirdiğini dilekçesinde belirten Tatlıtuğ çiftinin avukatı şu açıklamayı yaptı: “Sinan Altıntaş, Hazar Ergüçlü ile ilişkilerinin Başak Dizer tarafından bozulduğunu ve onu getirmelerini istemiştir.

‘Kocanı öldürüp seni köpeğim yapacağım’

‘Kocanı öldürüp seni köpeğim yapacağım’

Ancak Ergüçlü’yü kendisine götürmeleri halinde ölümden kurtulabileceklerini söylemiştir. Altıntaş ayrıca sosyal medyadan Tatlıtuğ’a, ‘Cezaevine gireceksin, orada sana neler yapıyorlar’, Dizer’e ise ‘Kocanı öldürüp seni köpeğim yapacağım’ şeklinde mesajlar atmıştır.”

Mahkeme, Altıntaş’ın 1 ay süreyle Tatlıtuğ çiftine yaklaşmamasına karar verdi. İddianame kabul edilirse Altıntaş, tehdit ve hakaret suçlarından yargılanacak.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Ataizi'den İrem Derici'li 'tuvalet penceresi' sahnesine tepki