Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in bebeklerinin nerede doğacağı belli oldu

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in geçtiğimiz haftalarda bebek sahibi olacağı ortaya çıkmış ve Başak Dizer iddiaları doğrulamıştı. Hamilelik haberlerinin ardından Başak Dizer’in bebeğini ABD’de doğuracağı iddia edilmişti. Çıkan iddiaların ardından Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden açıklama geldi.

02 Aralık 2021, Perşembe 12:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2016 yılında dünyaevine giren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile modacı Başak Dizer, mutlu birliktelikleriyle sanat dünyasının gözde çiftleri arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde çiftten gelen bebek müjdesi herkesi sevindirmişti. Şimdilerde anne-baba olmaya hazırlan ikilinin, doğumu Amerika'da yapacağı iddia edilmişti.

Konuyla ilgili Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer cephesinden flaş açıklama geldi. 

Tatlıtuğ'un menajeri, bu iddiaların gerçek dışı olduğunu belirtti. Tatlıtuğ ve Dizer'in bebeklerini Türkiye'de dünyaya getireceğini ifade etti.

OLAYIN GEÇMİŞİ

 Hakkında çıkan hamilelik haberleri hakkında ünlü stil danışmanı Başak Dizer, "Evet, doğru. Çok heyecanlı ve mutluyuz" açıklamasını yapmıştı.

Güzel haberin ardından Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ, TV 8 ekranlarında yayınlanan magazin programına telefonla bağlanmıştı. Anne Tatlıtuğ'un heyecanı konuşmalarına da yansımıştı.

Nurten Tatlıtuğ, "Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. Çok mutluyum. Allah analı babalı büyütsün. Çok mutlu oldum.

Beklenen bir şeydi, güzel haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ediyorum. Mutluluk benim için üst düzeyde.

Dünyaya bir canlı geliyor. Allah'ın bize bir hediyesi. Çok dua ettim. Dualarım karşılıksız kalmadı. Heyecandan konuşamıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nusret takipçilerini geçmişe götürdü