Kıvanç Tatlıtuğ: Zehirlenmemek için dozunda kullanıyorum

Yeni bir dizi ile ekranlara döneceğini hayranlarına müjdeleyen Kıvanç Tatlıtuğ, "Zehirlenmemek için sosyal medyayı dozunda kullanıyorum" dedi.

19 Eylül 2018, Çarşamba 09:45
A A

Kıvanç Tatlıtuğ, marka yüzü olduğu jeans markasının basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

34 yaşındaki oyuncu, ''Yaşlanmaktan korkuyor musunuz?'' sorusuna, ''Hayır korkmuyorum. Yaş almak güzeldir'' cevabını verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ, son dönemde ise kişisel gelişime ağırlık verdiğini söyleyerek, ''Kendimi bir doktor gibi dinliyorum. Kimse mükemmel değil. Hepimiz hata yapmalıyız ki doğruları görelim ve bir şekilde olgunlaşalım'' diye konuştu.

'UYKULARIM KAÇIYOR'

'UYKULARIM KAÇIYOR'

Yeni bir dizi ile ekranlara döneceğini söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, "Bu aralar çok stresliyim, bir dizi projemiz var. Yeni bir karakter çıkardığım zaman çok stresli oluyorum. Uykularım kaçıyor. Uykusuz geceler o zaman başlıyor" ifadelerini kullandı.

"Hayatta kimse mükemmel değil" diyen oyuncu "Kendimi bir doktor gibi dinlerim, hatalarımı net olarak eleştiren bir adamım" sözlerini dile getirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medya hakkında ise "Zehirlenmemek için sosyal medyayı dozunda kullanıyorum. Beni kurtaracak kadar teknoloji, onun dışında doğa, toprak ve deniz" diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.