Kıvanç Tatlutuğ, Arzu’yu evlat edindi

Kıvanç Tatlutuğ ve eşi Başak Dizer önceki gün Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği’nin Beykoz’daki çiftliğindeydi. Daha önce köpek sahiplenen çift, bu kez Şanlıurfa'da ölmüş annesinin yanında perişan halde bulunan Arzu adındaki sıpayı evlat edindi. Kıvanç Tatlıtuğ’u çok seven Arzu bir an olsun yanından ayrılmadı.

30 Mart 2021, Salı 07:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

COVID-19 vakalarının artması sonrası eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile Bodrum’a giden Kıvanç Tatlıtuğ, İstanbul’a geri döndü. 

Önceki gün yeni rol arkadaşı Özge Özpirinçci ile Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği’nin Beykoz’daki çiftliğindeydi. Yaralı ve bakıma muhtaç hayvanları seven Kıvanç Tatlıtuğ’un neşeli halleri dikkat çekti.

Kıvanç Tatlıtuğ Urfa’da ölmüş annesinin yanında bir günlükken bulunan Arzu adlı sıpayı evlat edindi. Birlikte dakikalarca oyun oynadılar.

Başak Dizer, eşinin yanından bir an olsun ayrılmayan Arzu’yu görüntüledi. Başak Dizer “Arzu sürekli elimi emdi. Özgeciğim sağ olsun bizi alıp buraya getirdi. Dernek başkanı Okan ve ailesi hep birlikte canla başla zor durumdaki eşekleri, atları kurtarıp bakımını üstleniyor. Lütfen yardım edelim” dedi. 

Aynı dernekten geçen yıl Sezen Aksu da adını Boza koyduğu bir sıpa evlat edinmişti.

Özge Özpirinçci, İlker Ayrık da dernek vasıtasıyla sıpa sahiplenenler arasında yer alıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Gonca'dan canlı yayında Çağrı açıklaması