Kıvırcık saç modasına uyan ünlüler

Son zamanlarda kıvırcık saç her zamankinden daha çok moda olmaya başladı! Özellikle Türk ünlüler arasında da akım haline gelen kıvırcık modasına bakın hangi ünlü uydu, hangisine daha çok yakıştı... İşte normalde düz görmeye alıştığımız ünlülerin kıvırcık saçlı halleri... 

05 Aralık 2017, Salı 14:02
A A
Posta.com.tr

Posta.com.tr

Sonbahar sezonunda moda olmaya başlayan kıvırcık-permalı saçlar şimdilerde de ünlüler arasında trend olmaya başladı.  İşte moda çekimlerinden fırlayan kıvırcık saçlarıyla dikkat çeken ünlüler... 

ELÇİN SANGU

ELÇİN SANGU

Kiralık Aşk dizisiyle ünlenen Elçin Sangu geçtiğimiz Kasım ayında bir moda dergisine kapak oldu.  Kapak çekiminde kullanılan kıyafetlerden çok saçıyla dikkat çeken Elçin Sangu kıvırcık saçlarıyla ilk kez karşımıza çıktı.

ELİZ SAKUÇOĞLU

ELİZ SAKUÇOĞLU

Gerek kusursuz fiziği gerekse sıra dışı stiliyle tüm dikkatleri üzerine çeken Eliz Sakuçoğlu da geçtiğimiz gün kıvırcık saçlarıyla karşımıza çıkan ünlülerden.   

HANDE ERÇEL

HANDE ERÇEL

İşte karşınızda son dönemin en popüler isimlerinden Hande Erçel! Hacimli saçlarıyla görmeye alıştığımız Hande Erçel de bir moda dergisinin kapak çekimi için kıvırcık olan ünlülerden. 

DİLAN DENİZ ÇİÇEK

DİLAN DENİZ ÇİÇEK

Çukur dizisiyle ününe ün katan Dilan Deniz Çiçek'i kıvırcık saçlarıyla gören birçok kişi başta ünlüyü tanıyamadı! 

EZGİ MOLA

EZGİ MOLA

Oyunculuğuyla her daim büyük övgü toplayan Ezgi Mola normal hayatta spor giyinmeyi tercih eden ünlülerden.  Kıyafetlerinde olduğu gibi saç ve makyaj konusunda da doğallıktan yana olan Ezgi Mola kıvırcık saçlarını ilk kez Instagram sayfasında paylaştı. 

SILA

SILA

Büyük beğeni toplayan sahne kostümlerinden sonra Sıla yeni imajıyla da göz dolduruyor. İşte Sıla'nın şimdilerde kullandığı kıvırcık saç modeli... 

BİRCE AKALAY

BİRCE AKALAY

Dizi ve filmlerde hep düz saçla görmeye alıştığımız Birce Akalay günlük hayatında doğal buklelerini kullanmayı tercih ediyor. 

BERRAK TÜZÜNATAÇ

BERRAK TÜZÜNATAÇ

Berrak Tüzünataç da son zamanlarda kıvırcık saçlarıyla ön planda ünlülerden. Normalde iri dalgalı saç modelleriyle karşımıza çıkan Berrak, iri kıvır saçların en çok yakıştığı ünlülerden. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.