Kızılay'dan yetim çocuklar ve ailelerine iftar

Kızılay'dan yetim çocuklar ve ailelerine iftar

Kızılay'dan yetim çocuklar ve ailelerine iftar

22 Mayıs 2019, Çarşamba 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Mithat ABAKAN/MANAVGAT, (DHA)- TÜRK Kızılayı Manavgat Şubesi tarafından Dünya Yetim Çocuklar Günü'nde ilçedeki yetim çocuklar ve ailelerine iftar yemeği verildi.

Manavgat Irmak kenarındaki bir kafede verilen yemeğe Kaymakam Mustafa Yiğit ve eşi Mehtap Yiğit, İlçe Müftüsü Mustafa Atilla, Türk Kızılayı Manavgat Şube Başkanı Pınar Kapukaya, yönetim kurulu üyeleriyle ilçede yaşayan yetim çocuklar ve aileleri katıldı. İftar yemeğinin ardından yetim çocuklar için pasta kesildi ve çeşitli hediyeler verildi.

Kaymakam Mustafa Yiğit, Türk Kızılayı Manavgat Şube yönetimini tebrik etti. Sosyal faaliyetleriyle devletlerin güçlü olduğunu belirten Kaymakam Yiğit, yetim çocukların da her zaman devletin gözetimi altında olduğunu ve onlarla her türlü desteğin sağlandığını söyledi.

Türk Kızılayı Manavgat Şube Başkanı Pınar Kapukaya da her Ramazan ayının 15'inci gününün Dünya Yetimler Günü olduğunu belirterek, bu günde ilçede yaşayan çocuklarla bir araya gelerek, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek istediklerini kaydetti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manavgat'ta kaza: 1 yaralı