Kızım 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Öykü Asu ile gidecek mi?

Kızım 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım yeni bölümde Asu, Demir'in kapısını çalıp "Öykü ben senin annenim." deyip kızını almak istiyor. Bu duruma sinir olan Demir'in ne yapacağı ve Öykü'nün ne diyeceği merak ediliyor.

19 Kasım 2018, Pazartesi 15:47
A A
Kızım 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Öykü Asu ile gidecek mi?

Cuma günleri yayınlanan Kızım dizisinin 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım yeni bölümde Öykü ile Demir tiyatro konusunda tartışmaya girişiyor. Öykü "Pamuk Prenses" olacak ama Demir, Mertcan'ın prens olacağını duyunca izin vermiyor. İkili evde prova yaparken kapı çalıyor ve Asu geliyor. Lafa bodoslama giren Asu, "Öykü ben senin annenim." diyor. İkili büyük şaşkınlık yaşarken Asu, Öykü'yü almaya geldiğini söylüyor. Bakalım ikilinin cevabı ne olacak?


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öykü'nün hastalığını öğrenen Demir, bu durumla başa çıkmak için çaba sarf ediyor. Demir, kızının hastalığını öğrendikten sonra daha da güçlü olması gerektiğini düşünüyor.

Öykü'nün günlüğünde yazdıklarını okuyan Demir bir kez daha çaresizlikle yüzleşiyor! Öykü'nün hastalığının tedavisi için gerekli ilaçları almak için paraya ihtiyacı olan Demir bir kez daha yanlış bir yola giriyor ve Cemal hemen planını devreye sokuyor.

Candan'ın hayatına sızan Cemal artık Demir'in karşısına çıkmaya hazır. Candan'ın yanında Cemal'i gören Demir büyük şok yaşayacak.

Sıradaki haber yükleniyor...