Kızım 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Öykü, Demir'i dumura uğratıyor

Kızım 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kızım yeni bölümde Çocuk Esirgeme Yurdu'ndan denetleme için geliyorlar. Öykü'nün bir yanıtı Demir'i dumura uğratıyor. Öte yandan doktor Demir'e tüm gerçekleri anlatıyor.

07 Kasım 2018, Çarşamba 09:59
A A
Kızım 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Öykü, Demir'i dumura uğratıyor

Cuma günleri yayınlanan Kızım dizisinin 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kızım yeni bölümde Çocuk Esirgeme Yurdu denetlemesi için gün gelip çatıyor. Demir, yöneticileri nerede ağırlayacağını düşünürken Uğur'un annesinin evine gidiliyor. Yöneticiler sorularını sorarak Öykü'nün durumunu çözmeye çalışıyor. Kadın yöneticinin "Öykü'cüm sen burada mı yaşamak istersin yoksa yurda mı gelmek istersin?" sorusu sonrası Öykü, "Fark etmez" cevabını veriyor. Bu yanıt sonrası Demir çileden çıkıyor. Öte yandan Demir, doktorun Öykü'nün sağlık durumunu açıklamasıyla birlikte ikinci şokunu yaşıyor.

KIZIM 8. BÖLÜM İLK FRAGMANI

Öykü, doktorun odasına giderek hastalığından Demir'e bahsetmemesini söylüyor. Doktor nedenini sorunca ise babasının hastalığını duyunca kendisini terk edeceğini belirtiyor. Doktora fazla güvenmeyen Öykü, Demir'e hiçbir şey söylemeden veda ediyor. Demir ise bu hareketlere anlam veremezken daha sonra Öykü'yü bulamayınca yana döne etrafı arıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıllar sonra beklenmedik şekilde karşılaşan Demir ve Asu için bu karşılaşmanın etkisi şok edici olur. Demir, Asu'nun arkasından gidip yüzleşecek midir?Öykü'nün sırrını öğrenen İlayda, okulda Öykü'nün yaşamını daha da zor hale getirirken, Doktor İhsan'ın Demir'e ulaşması an meselesidir.Öykü'nün tek başına yüklendiği bu sır nihayet açığa çıkacak mıdır?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.