Kızım 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Öykü kaçıyor

Kızım 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım yeni bölümde Öykü ısrarla, doktorundan babasına hiçbir şey açıklamamasını istiyor. Fakat doktor bunu yapacağını söyleyince küçük kız Demir'i terk ediyor!

05 Kasım 2018, Pazartesi 11:41
A A
Kızım 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Öykü kaçıyor

Kızım 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım yeni bölümde Öykü, doktorun odasına giderek hastalığından Demir'e bahsetmemesini söylüyor. Doktor nedenini sorunca ise babasının hastalığını duyunca kendisini terk edeceğini belirtiyor. Doktora fazla güvenmeyen Öykü, Demir'e hiçbir şey söylemeden veda ediyor. Demir ise bu hareketlere anlam veremezken daha sonra Öykü'yü bulamayınca yana döne etrafı arıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıllar sonra beklenmedik şekilde karşılaşan Demir ve Asu için bu karşılaşmanın etkisi şok edici olur. Demir, Asu'nun arkasından gidip yüzleşecek midir?Öykü'nün sırrını öğrenen İlayda, okulda Öykü'nün yaşamını daha da zor hale getirirken, Doktor İhsan'ın Demir'e ulaşması an meselesidir.Öykü'nün tek başına yüklendiği bu sır nihayet açığa çıkacak mıdır?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.