Kızım dizisi bugün yayınlanacak mı? Neden yok?

Kızım dizisi bugün yayınlanacak mı? Neden yok?

Cuma günleri ekrana gelen Kızım dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Diziyi ilgiyle izleyen seyirciler, şimdi "Kızım dizisi neden yayınlanmıyor?" sorusuna cevap arıyor. İşte detaylar...

11 Ocak 2019, Cuma 11:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kızım dizisi geçen hafta ekrana gelmedi, dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Fakat Kızım bu hafta da ekranda olmayacak. Bu akşam onun yerine "Osman Pazarlama" adlı yerli film yer alacak. Şimdi diziyi soluksuz takip edenler ""Kızım dizisi neden yayınlanmıyor?" sorusunu yöneltiyor.

KIZIM DİZİSİ NEDEN YOK?

TRT dışındaki kanallar, reklam sıkıntısı nedeniyle ortak bir karar alarak ocak ayının ilk üç haftası dizi yayınlamama kararı aldı. Bu süreç ele alındığında Kızım dizisinin yeni bölümünün 25 Ocak Cuma günü yayınlanması bekleniyor.

KIZIM DİZİSİ KONUSU

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir'i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü'nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü'yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü'den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü'nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı sevgili mi? Berker Başmanav'ın 'MasterChef'te aşk var' sözleri ortalığı karıştırdı!