'Kızımın kıyafetine karışmam'

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar, şortlu fotoğraflarıyla gündeme gelen 19 yaşındaki kızları Yasmin için “Kızımız kendini biliyor. Ne giyeceğine karışmayız. Şekilciliği toplum olarak bırakmalıyız” dedi

20 Mayıs 2014, Salı 15:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar, şortlu fotoğraflarıyla gündeme gelen 19 yaşındaki kızları Yasmin için “Kızımız kendini biliyor. Ne giyeceğine karışmayız. Şekilciliği toplum olarak bırakmalıyız” dedi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile oyuncu Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin, geçtiğimiz akşam Nişantaşı’nda çekilen fotoğraflarıyla gündeme geldi.

19 yaşındaki Yasmin’in anne ve babası ise kızlarının giydiği şort yüzünden haber olmasına tepki gösterdi. Mehmet Ali Erbil, “19 yaşında bir genç kız Yasmin.

Kendini biliyor ve ona güvenimiz sonsuz. Ne giyineceğine karışmam ve onu kısıtlamam. Kızım nerede ne yapacağını bilir” dedi.

Nergis Kumbasar ise şöyle konuştu: “Yasmin, her genç kız gibi sokakta ne satılıyorsa onu giyiyor. Bu çok normal. Bu konuları konuşmak bana çok saçma geliyor.

Kızımın kıyafetlerine ne ben karışırım ne de Mehmet Ali. Arkadaşlarıyla buluşup gezmesi de çok normal. Zaten Yasmin çok çok iyi yetişmiş ve eğitim almış bir kız.

Lise son sınıfta okuyor ve eğitimine yurtdışında devam edecek. İnsanların giyim şeklinden ziyade kafa şekilleri önemli. Şekilciliği toplum olarak bırakmalıyız.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ümit Kantarcılar'dan jet-ski şov!