Kızından veto yedi!

Oscar'lı sanatçı Gwyneth Paltrow kızının fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. Kızı bu durumdan memnun olmayınca annesine çıkıştı. Paltrow'un hayranlarıysa bu tartışmada annenin değil kızının tarafını tuttu...

27 Mart 2019, Çarşamba 08:24 Son Güncelleme:
A A

Gwyneth Paltrow hem yeteneği hem de güzelliğiyle Hollywood'un kalbini fethetmiş sevilen bir oyuncu. Özel hayatıyla gündeme gelmeyi pek sevmeyen ve skandallardan uzakta yaşayan haliyle biliniyor.

Gwyneth Paltrow'un Coldyplay grubunun solisti Chris Martin'le yaptığı evliliğinden bir kızı ve bir oğlu var. Kızı Apple Martin artık 14 yaşında bir genç kız ve annesinin güzelliğini almış gibi görünüyor. Paltrow'un kızıyla çok güzel bir ilişkisi var.

Ancak kendi Instagram hesabı da olan ve sayfasının kilitli olarak kullanıp yabancılara açmayan Apple Martin geçen gün annesine paylaştığı bir fotoğraf yüzünden oldukça sinirlenmiş.

Gwyneth Paltrow birlikte gittikleri bir kayak tatilinden bu fotoğrafı Instagram hesabından paylaşmış. Kızı Aplle Martin ise fotoğrafın altına bir yorum yaparak annesine kendisinden izinsiz olarak paylaştığı fotoğraf için veryansın etmiş.

Apple Martin izinsiz olarak fotoğraflarımı paylaşmaman konusunda seninle anlaşmıştık dediği annesinin "Ama yüzün görünmüyor zaten" bahanesini de kabul etmemiş.

200 bine yakın beğeni alan fotoğrafa yorum yapan hayranları ise ünlü sanatçıyı değil kızı Apple'ı haklı bulmuş. Anne ve babaların çocuklarının fotoğraflarını bu şekilde paylaşmalarını doğru bulmayan Instagram kullanıcıları, özellikle de ünlü insanların çocuklarının gözlerden uzak bir yaşam sürme haklarının ellerinden alınmaması gerektiğini düşünüyorlar...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Partneriniz tarafından kullanıldığınızı gösteren 12 işaret