Kızıyla aynı podyumda

Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen bir defilede eski mankenlerden Merve İldeniz, kızı 13 yaşındaki Leyla Önal'la birlikte podyuma çıktı. Anne kız izleyenlerden bol bol alkış aldı

05 Ağustos 2014, Salı 14:35
A A

Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen bir defilede eski mankenlerden Merve İldeniz, kızı 13 yaşındaki Leyla önal'la birlikte podyuma çıktı. Anne kız izleyenlerden bol bol alkış aldı.

Ham ipek, keten ve pamuk kumaş kullanılarak yapılan elbiselerin Marina Yacht Clup'ta görücüye çıktığı defilede izleyenler bir sürprizle karşılaştı. Farkı mesleklerden amatör mankenlerin çıktığı defilede eski manken Merve İldeniz de yer aldı. İldeniz'in 8'inci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki kızı Leyla önal ile aynı podyumda yürümesi alkış aldı.

Ali Poyrazoğlu'nun da izleyenler arasında olduğu defilede 31 kıyafet tanıtıldı.

Podyumda heyecanlı oldukları her halinden belli olan anne- kız karşı karşıya geldiklerinde birbirlerine gülümsedi. Defilenin gözdesi İldeniz olurken, daha öncede bazı defilelerle boy gösteren amatör mankenler profesyonelleri aratmadı.

"Merve İldeniz defileyle ilgili olarnak, "Benim en enteresan defilemdi. Yıllardır da bu işi yapmıyorum. çok heyecanlandım. Ama her yürüyüşte karşıdan kızımı görünce gülümseme geldi. O kadar enteresan ki anlatılması çok zor. Ne zaman doğdun ne zaman büyüdün. Bebekken elime aldığımda böyle bir şeyi hayal bile etmiyordum. çok güzel bir duygusu var" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...