Klavye Delikanlıları final bölümü ile ekrana geldi!

Klavye Delikanlıları final bölümü ile izleyicileri karşısına çıktı. Show TV ekranlarındaki yaklaşık 2 aylık macerasının ardından final yapan Klavye Delikanlıları'nın son bölümünde, kızıyla tanışmak üzere meyhanede bekleyen Hiko Dayı, aile arasında duygusal bir akşam planlasa da tesadüfler peşini bırakmamıştır. İşte, Klavye Delikanlıları final bölümü ve son bölümde ekrana gelen olaylar...

27 Kasım 2017, Pazartesi 11:48
A A
Klavye Delikanlıları final bölümü ile ekrana geldi!
Klavye Delikanlıları dizisi 8. bölümü ile final yaptı. Eğlenceli sahneleriyle ön plana çıkan Klavye Delikanlıları'nın son bölümünde kızıyla tanışmak üzere meyhanede bekleyen Hiko Dayı, ilginç olaylarla karşılaştı. İşte, Klavye Delikanlıları'nın final bölümü ve yaşananlar...
 

FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?Klavye Delikanlıları'nın 8.final bölümünde; Hiko dayı, yıllardır görmediği kızı Cansu ile karşılaşmak için doğru zamanı bekliyor kendi içinde gelgitler yaşıyordur. Seyran'a aşk-ı ilan eden Bayram, sevgilisini ailesiyle tanıştırmak için ilk adımı atmış, Selen'den umduğunu bir türlü bulamayan Veli Dayıoğlu, çareyi hacı hoca işlerine girmekte bulmuştur. Komiser Cevdet ve Sibel, emniyetin içindeki köstebeği araştırırken, Güneş ve köstebek 2 sırra kadem basmıştır. Selen'in ihaneti ile sarsılan Kerem, annesi Semiha'nın gelin adayları ile bir bir görüşüp neye uğradığını şaşırmış ve her birinden koşarak uzaklaşmıştır.

Kuzen Volki, ufak bir oyun oynayarak Selen ve Kerem'in arasındaki buzları az da olsa eritmiş, sevdiceği Cansu'yu ekibin geri kalanıyla nihayet tanıştırıp kaynaşma çalışmalarını başlatmıştır. Mahalleliden cesaret alan Hiko Dayı sonunda Cansu ile tanışmak için kolları sıvar ve akşam için meyhanede yer ayırtır. Seyran'ı ailesiyle tanıştıracak olan Bayram ve annelerinin doğum gününü unutmayan Kerem ile Tahir'in de adresi aynı meyhane olacaktır. Bütün ekip tesadüfen de olsa aynı ortamda buluşur. Kızıyla tanışmak üzere meyhanede bekleyen Hiko Dayı, aile arasında duygusal bir akşam planlasa da tesadüfler peşini bırakmayacaktır. Ekibimizi yine büyük sürprizler bekliyordur.
Klavye Delikanlıları 7. bölüm fragmanı yayınlandı!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.