Kobe Bryant'ın ani ölümü ünlüleri yasa boğdu

NBA'in efsane ismi, uzun yıllar Los Angeles Lakers formasını terleten; kimilerine göre Michael Jordan'la birlikte tarihin en iyi oyuncusu olan Kobe Bryant, Kaliforniya'da geçirdiği helikopter kazası sonucu hayatını kaybetti. Kazada Kobe Bryant'ın 13 yaşındaki kızı Gianna Maria-Onore de hayatını kaybetti. Bryant'ın ölümü ünlüler dünyasını yasa boğdu...

27 Ocak 2020, Pazartesi 10:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Mehmet Okur

Mehmet Okur

Diğer tarafta görüşürüz büyük Homie. Çok üzgünüm çok.

Ferman Akgül

Ferman Akgül

Az önce arkadaşımla yazışıyordum. Aklımda Elazığ depremi, virüsler, kaybedilen canlar. Kısa bir öykü üzerinde tartışıyorduk. Her an her şeyin olabileceği üzerine. Ve üzerine bu haber. Bir basketbol aşığıyım. Bana spor ve hayat konusunda çok ilham vermiş bir başka adam da göçüp gitti. Daha ne diyebilirim bilmiyorum. Çocuklarıma sarılıp ağlamaktan korkuyorum. Bu iki gün çok acı verdi.

Tolgahan Sayışman

Tolgahan Sayışman

Gerçekten çok üzgünüm! #kobebryant ile sevgili dostum Barbaros Tapan sayesinde 2014 yılı sonunda tanışmıştık. O dönem L.A Lakers’i yakından takip etme ve onunla maç önceleri görüşme fırsatım olurdu. Son derece mütevazi bir insandı. Ortanca kızının da vefat haberini aldım gerçekten çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin!

Ceylan Ertem

Ceylan Ertem

Üzüntüler art arda geliyor.

Çok çok üzgünüm.

Çok genç bir gidiş.

Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Hepimizin hayranlığını kazanmış, muhteşem bir sporcu, pozitif ve güçlü bir karakter aramızdan ayrıldı.

Fena halde özleyeceğiz....

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, Kobe Bryant'ın Instagram sayfasını incelediği belirterek "Kobe'nin sayfasına bakarken Alex ve ben onunla ilgili anıları ve anları hatırladık. Bu en yüksek sesle söylenen gerçek. Aile, en önemli şey" diye yazdı. Herkesin çok üzgün olduğunu yazan Lopez asıl Kobe Bryant'ın karısı Vanessa'nın hissettiklerinin diğerleriyle kıyaslanmayacağını belirtti. Lopez "Bütün sevgimi ve dualarımı sana ve bugünkü trajik olaya karışan diğer insanların ailelerine gönderiyorum. Hayattaki en adaletsiz şey aynı gün bir çocuğunu ve kocanı kaybetmektir"


Lopez gönderisinde Bryant'ın karısı Vanessa'ya "Bu hayal edilemeyecek kalp kırıklığını atlatması için Tanrı'nın yol gösterici olmasını dilediğini de yazdı. Kobe, sen sen bizim için çok şey demeksin ve seni sonsuza kadar özleyeceğiz" dedi.

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Bu çok fazla. Huzur ve sevgi içinde uyu efsane. Bir Kobe hayranı olarak büyümek hayatıma neşe getirdi. Vanessa'ya ve Bryant ailesine, kazadan etkilenen tüm ailelere güç ve en derin taziyelerimi gönderiyorum.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Dünya harika bir adamı ve bir şampiyonu kaybetti. Ailesi için çok üzgünüm. Kalbimi kırıyor. Sporcu, yazar, yenilikçi, rol modeli...

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Söyleyecek söz bulamıyorum şu anda. Bu güzel aile için dua ediyorum...

Bella Hadid

Bella Hadid

İnanamıyorum. Huzur içinde uyu kral ve bebek... Bu süre içinde Vanessa'yı ve onun güzel ailesini düşünüyorum. Fotoğraflara bakmaya devam ediyorum ve hala gerçek gibi gelmiyor. LA (Los Angeles) seni çok derinden seviyor.

Umut Kurt

Umut Kurt

NBA de oynamaya başladığın günden beri seni izliyorum. Hayranlık ve öfkeyi aynı anda hissettim hep sana karşı. Basketbolu bıraktıktan sonra anladım senin nasıl bir adam olduğunu. Bu kadar üzüleceğim aklıma gelmezdi. İnanamadığım bir gidiş bu. Üzen, yıkan, zamansız bir gidiş. Hoşçakal Kobe...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Jennifer Anniston ve Brad Pitt çok mutlu