Kobe Bryant'ın eşi Vanessa'nın ilişkisine kısa bir bakış

Dünya basketbol tarihinin en iyileri arasında gösterilen Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna, dün gece Los Angeles idari bölgesine bağlı Calabasas şehrinde meydana gelen helikopter kazasında hayatını kaybetti. ABD'li yayın kuruluşu TMZ'nin haberi duyurmasının ardından gözler ilk olarak Bryant'ın tesadüf eseri helikopterde bulunmayan 37 yaşındaki eşi Vanessa Bryant'a çevrildi. Kobe, eşinden 'Kraliçe' diye bahsediyordu. Bryant'ın 1.4 milyon takipçili Instagram hesabını gizlemesi, hakkındaki soru işaretlerini artırdı. İşte helikopter kazasında hem 17 yaşından beri birlikte oduğu eşi Kobe ve kızını kaybeden Vanessa Bryant'ın hakkındaki 5 gerçek:

27 Ocak 2020, Pazartesi 12:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Snooop Dog'un klibinde tanıştılar

Dünyanın bir numaralı basketbolcusu olarak gösterilen Kobe Bryant ve eşi Vanessa, 1999 yılında ABD'li rapçi Snoop Dog'un 'Tha Eastsidaz' isimli şarkısının video klibinin setinde tanıştı. Los Angeles'ta yaşayan ve liseye devam eden Vanessa o dönemde modellik yapıyor, ünlü şarkıcıların video kliplerinde dans ediyordu. Çift, ilk randevularında Disneyland'e gitmiş, 6 ay sonra da nişanlanmıştı.Yoğun ilgi nedeniyle lise eğitimine evde devam etti

Yoğun ilgi nedeniyle lise eğitimine evde devam etti

Kobe'nin devam ettiği okula çiçek yollayıp onu okuldan almasının ardından Vanessa basının ve Kobe'nin hayranlarınn dikkatini çekti. Vanessa üzerindeki ilgiden kaçmak için okulu bıraktı, eğitimine evden devam etme kararı aldı. O dönem 21 yaşında olan Kove ve 17 yaşındaki Vanessa, tanışmalarından üstünden geçen 2 buçuk yılın ardından 2001'de California'daki bir kilisede evlendi. 

'Üstesinden gelinemeyecek farklılıklarımız var'

'Üstesinden gelinemeyecek farklılıklarımız var'

Vanessa, 2011'de evliliklerinin 10'uncu yılında Kaliforniya eyaletinin Santa Ana kentindeki mahkemeye sunduğu boşanma dilekçesinde, eşiyle aralarında üstesinden gelinemeyecek farklılıklar bulunduğunu belirtti. Vanessa'nın haberi Instagram üzerinden duyurmasının ardından, Kobe de Facebook üzerinde paylaştığı gönderide haberi doğruladı. Vanessa, Kobe'nin 150 milyon dolar değerindeki servetinin yarısına mahkeme kararıyla sahip oldu. Ancak çift, uzun süre ayrı kalamadı.

Bir bebeğini kaybetti

Bir bebeğini kaybetti

Vanessa; 2003'te Natalia, 2006'da helikopter kazasında kaybettiği kızı Gianna, 2016'da Bianca, 2019'da ise Capri'yi kucağına aldı. Kızlarıyla geliştirdiği iyi ilişkisiyle örnek olan Vanessa, 2005'te ise dış gebelik nedeniyle bir bebeğini kaybetti. 

Bir de erkek çocuk istiyorlardı

Bir de erkek çocuk istiyorlardı

Kobe ve Vanessa çifti henüz geçtiğimiz Mart ayında ailelerini genişletmek istediklerini açıklamış, bir de erkek çocuk istedilerini belirtmişlerdi. Kobe "Sanırım bir erkek çocuğu benden daha fazla istiyor. Kız babası olmayı seviyorum, bu konuda çok çok heyecanlıyım. Vanessa da öyle." demiş, ardından da "Henüz değil, ama göreceğiz" demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Abdülkadir Parmak Alaves'e gitmek istiyor