Koç burcu aşkta nasıldır?

Koç burçları ilişkiden ne bekler? Nasıl bir sevgilidirler? İşte 21 Mart-20 Nisan arasında doğan Koç burçlarının özellikleri.

23 Eylül 2019, Pazartesi 10:40 Son Güncelleme:
A A
Koç'u nasıl tanırsınız?

Koç'u nasıl tanırsınız?

Koç burcu kadını ve erkeği duygularını içten ve samimi yaşar. Güçlü sezgileri vardır. Başkalarının etkisi altında kalmaktan sıkılırlar. Önce ben demekten hoşlandıkları için yaşamda birçok şeyi herkesten önce keşfeder ve başarırlar.

Çevreleri için kamçılayıcı bir kişilik sergilerler. Çalışmak için dünyaya gelmişlerdir. Heyecanlı ve duygusaldırlar. olayların nasıl geliştiğini ve nereye varacağını asla hesaplamazlar. Dışarıdan bakıldığında toplum kurallarına saygılı gibi görünmelerine karşın her an isyana hazırdırlar.

Sadece kendi başarılarına odaklı olduklarından ayaklarına dolaşan kişilere şans tanımazlar.

Tehlikeli işlere zaafları vardır. Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere soyunurlar. 'Kaybetmek', Koç burcunun bilmediği kelimedir.

Nasıl bir sevgilidir?

Nasıl bir sevgilidir?

Cinsel cazibesi çok yüksektir. Çevresinde herkes ondan şu veya bu şekilde etkilenir. Güzelliğinin yanı sıra farklı içtenliği ve samimiyeti vardır. Çevresine olan doğal yaklaşımı ve coşkulu kişiliği onu ön sıralara taşır. Plan ve program yaparken epey başarılıdır.

Özgürlüklerini kullanamazlarsa huzursuz ve kaprisli olurlar. Eğlenmeyi ve keşfetmeyi severler. Onu şehrin en iyi gece kulübüne ya da yeni açılan bir lokantaya davet edebilirsiniz. Maddi konularda elleri açıktır. Uzak kültürlere meraklıdırlar. Onların duygularını anlamak için heyecanlı, sıra dışı olmak zorundasınız.

Sıradaki haber yükleniyor...