Koç burcu erkeğini nasıl etkileyebilirsiniz?

‘Bağımsızlık’ Koç burcu erkeklerini anlamak için anahtar kelimedir, çünkü başkalarından emir almaktan hoşlanmazlar. İşte bu rehberimizle Koç burcu erkeğini kolayca etkileyebilirsiniz.

20 Temmuz 2017, Perşembe 09:57
A A

‘Bağımsızlık’ Koç burcu erkeklerini anlamak için anahtar kelimedir, çünkü başkalarından emir almaktan hoşlanmazlar. Bir Koç erkeğini baştan çıkarmak için oyunun kurallarına göre oynamayı öğrenmelisiniz. Genelde elde etmekten çok kovalamayı severler ve doğaları gereği sıklıkla elde edemediği kişilerin peşinden koşarlar.

Onun dikkatini çekmek istiyorsanız, sizin için savaşması gerektiğini ve ancak sıkı bir kovalamacanın sonunda elde edeceği bir ödül varmış gibi bir algı yaratmak zorundasınız. Koç erkeği kahraman olmayı sever, bu yüzden bırakın bazen kendisini kahraman gibi hissedebilsin.

Onun saygısını kazanabilmek için onunla dişe diş kavga edebilmelisiniz. Zor zamanlar geçirdiğinde bencil, kibirli ve inatçı olabilirler ancak unutmayın ki aynı zamanda cesur, maceracı ve tutkuludurlar.

Onlarla olan ilişki eğlenceli ve heyecan vericidir ancak onunla aynı enerjiye ayak uyduramayan partnerler çok kolay kırılabilirler.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.