Koç burcunun aşk hayatı rehberi

Burçlara göre ideal sevgili nasıl bulunur? Koç burcunun aşk hayatı nasıldır, hangi burçlarla anlaşır? İşte Koç burcunun aşk hayatıyla ilgili detaylar...

10 Eylül 2019, Salı 08:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
KOÇ ERKEĞİ

KOÇ ERKEĞİ

ENGEL TANIMAZSINIZ

Siz bir lidersiniz. İstekleriniz konusunda engel tanımazsınız. Karşı cinsi av olarak görürsünüz. Siz Koç erkeğiyle ilişki yaşamak o kadar kolay değildir. Uzun süreli bir beraberliğiniz varsa her an her şey olabilir. Heyecanlı ve meydan okuyan kişiliğiniz dizginlenmeye gelmez. Bir kadının yaşamında ikinci sırada olmak istemez, ilişkiye damganızı vurmayı bilirsiniz. Birlikte olduğunuz kadını nefessiz bırakacak kadar hareketlisiniz. Aslan kadınıyla aranızda müthiş bir çekim vardır. Yay kadınları ateşinizi körükler. İkizler kadını ruhunuzun renkli yönlerini görür.Terazi kadını her zaman sonsuz aşkını size vermeye hazırdır. Boğa kadınının cinselliğinden etkileneceksiniz. Yengeç ise sizi adeta büyüleyecek.

KOÇ KADINI

KOÇ KADINI

RİSK ALABİLİRSİNİZ

Koç kadını olarak herkese içten yaklaşıyor ve sorunlarıyla yakından ilgileniyorsunuz. İçinizde bitmeyen bir iyilik arzusu ve saflık var. Çünkü bir bebek kadar temiz ve teslimiyetçisiniz. Muazzam bir sevgi birikimine sahipsiniz. Yıllar geçtikçe düşüncelerinizi daha da netleştirmeyi öğreneceksiniz. Koç kadını olarak kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Riskler almak hoşunuza gidecek Çevrenizdeki kişilerle hep bir farkınız olacak. Aldırmamayı öğreneceksiniz. Yaşamdan hiçbir şey beklemeden severek hizmet etmeyi denerken bu duygunun sizi daha güçlü kıldığını göreceksiniz. Akrep erkeği ilginizi çekecektir, İkizler ise ayaklarınızı yerden kesecek.

BURCUNA BAK SEÇİMİNİ YAP

BURCUNA BAK SEÇİMİNİ YAP

KOÇ-KOÇ: Koç, kendi gibi biri ile karşılaştığı zaman epey ilginç bir durum ortaya çıkar. İkiniz de kıskanç, duygulu, ateşli ve yönetici. Bağımsızlık duygusu ikinizde de fazladır. Zamanla iki burç için de hoş bir ilişki olacaktır.


KOÇ-BOĞA: Koç olarak her zaman Boğa ile mutluluğu yakalama şansına sahipsiniz. O, sizin değerini bilir, el üstünde tutar. Siz ise Boğa’nın farklı özelliklerini keşfedersiniz.

KOÇ-İKİZLER: İşte orijinal ve sıra dışı bir ilişki. Akıllı ve neşeli iki kişinin karşılaşmasıyla güçlü bir aşk doğar. Ateş-hava karışımı bu birliktelikte her şey vardır. İkizler, çok yönlüdür, onunla asla canınız sıkılmaz.


KOÇ- YENGEÇ: Duyguları ve hisleri simgeleyen, romantik Yengeç burcuyla beraberlik son derece enteresan, bir o kadar zordur. Sıra dışı bir aşk yaşacağınıza emin olabilirsiniz. Denemeye değer.

KOÇ- ASLAN: Ender ilişkilerden biri. Tıpkı size benzeyen biri. O da neşeli, yaşamı seven, eğlenceye, lükse düşkün, cömert ve en az sizin kadar gururlu. Her konuda birbirinizi tamamlarsınız.


KOÇ- BAŞAK: Ayrıntıların büyük önem taşıdığı ve yaşama ciddi bakan Başak’la siz Koç'u bir arada düşünmek bazılarını çok şaşırtabilir. Zor bir aşk. Kısa bir flörtten sonra el sıkışıp vedalaşın.

KOÇ-TERAZİ: Zıt burcunuz Terazi’yle her şey mükemmel olabilir. Onu gördüğünüz anda büyülü bir aşkın başlangıcında olduğunuzu hissedeceksiniz. O yıllardır hayal ettiğiniz sevgili.


KOÇ-AKREP: Koç'u zorlayacak ilişkilerden. Bu zor ilişki için yaşamaya değer diyoruz. Deneyin, aşkınıza sarılın, sakın vazgeçmeyin. Film gibi bir aşk sizi bekliyor.

KOÇ-YAY: Yıldızları kıskandıracak bir aşk. Dileriz asla aşkınıza nazar değmez. Kem gözlerden uzak bir aşk yaşarsınız. Gözünüzü kapatın ve tutkuya teslim olun.


KOÇ-OĞLAK: İkiniz de doğruyu seversiniz. En iyisi daha başında, yani küçük bir denemeden sonra birbirinize hoşça kal deyip vedalaşmak. Aşkın anılarda kalması bazen çok daha güzeldir.

KOÇ-KOVA: Yaşayın aşkınızı. Tüm yıldızlar size büyük bir şans veriyor. Müthiş bir mantık ve akılcı bir aşk. Yarışı birlikte bitireceksiniz.


KOÇ-BALIK: Koç olarak, Balık'ı gördüğünüzde etkilenebilirsiniz. Ama size göre değil. Duygulu hassas, kırılgan ve alıngan bir Balık'la ne zamana kadar aşk yaşabilirsiniz?

AYRILIĞI NASIL YAŞAR

AYRILIĞI NASIL YAŞAR

ARKANIZA BAKMAZSINIZ!

Yönetici gezegeniniz savaşçı Mars'ın güçlü etkisiyle siz asla pes etmezsiniz. Hayal gücünüz öyle yoğun ki yaşadığınız her şeye hemen hakim oluyorsunuz. Kendinize asla acımazsınız. Olaylara gerçekçi yaklaşırken, küllerinizden doğuşun planlarını yapar, değişimden asla korkmazsınız. Her durumda iradenize güveniyorsunuz, cesaretlisiniz. Ayrılıklarda arkanıza bile bakmazsanız.
Hazırlayan: Astrolog Filiz Özkol / POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burçlara göre seyahat rehberi: Nereye gitmelisiniz?