Koca dehşeti! Eşinin boğazını kesmeye çalıştı

Aydın Kuşadası’nda ayrı yaşadığı eşi tarafından sokak ortasında boğazına bıçak dayanıp, ölümle tehdit edilen kadını polisler kurtardı. Polis ekipleri, elinde bıçak bulunan öfkeli kocayı güçlükle ikna etti

17 Nisan 2019, Çarşamba 18:17 Son Güncelleme:
A A
Koca dehşeti! Eşinin boğazını kesmeye çalıştı

Kuşadası Cumhuriyet Mahallesi Toplum Sokak üzerinde bir kişinin bir kadının boğazına ekmek bıçağı dayadığını ve ölümle tehdit ettiği yolundaki ihbar üzerine polis ekipleri olay yerine geldi.

SOKAK ORTASINDA EŞİNİ REHİN ALDI

Eşinden ayrı yaşadığı belirlenen R.Ş. isimli kadın, eşi Y.Ş. tarafından yol ortasında durduruldu. Aralarında başlayan tartışmanın ardından Y.Ş., ayrı yaşadığı eşinin boğazına sokak ortasında bıçak dayayarak, ölümle tehdit etmeye başladı.

Olay yerine gelen polisler Y.Ş. ile konuşarak güçlüklü ikna etti. Elindeki bıçağı bırakan Y.Ş. daha sonra ayrı yaşadığı eşinin şikayeti üzerine gözaltına alındı.

EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Kabus dolu anlar yaşayan R.Ş. ise polise verdiği ifadede, eşi Y.Ş. ile 5 aydır ayrı yaşadıklarını belirterek, "9 yaşındaki oğlumu görmek üzere Cumhuriyet İlkokulu'na gittim. Bu sırada eşim yanıma geldi, tartışmaya başladık. Tartışma devam ederken boğazıma bıçak dayayıp, beni ölümle tehdit etti. Kendisinden şikayetçiyim " dedi.

Hastaneye kaldırılarak ayakta tedavi edilen ve bıçak dayandığı için boynunda kızarıklıklar bulunan R.Ş. eşinden şikayetçi oldu.

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kızılay depremzedelere sıcak yemek dağıtımına başladı