Koca Esra Erol'da, karısı Zuhal Topal'da

Geçtiğimiz Nisan ayında evlendirme programında dünya evine giren çift ayrıldı. Koca Esra Erol'a, karısı ise Zuhal Topal'a çıktı

31 Ağustos 2015, Pazartesi 19:04
A A
Koca Esra Erol'da, karısı Zuhal Topal'da

POSTA.COM.TR

Geçtiğimiz sezon Esra Erol Fox TV'de evlendirme programı yapıyordu. Erol, 1 milyon 100 bin TL'ye bu sezon ATV ekranlarına geri döndü.

FOX ekranlarında ise bir başka evlendirme programı spikeri Zuhal Topal var. Zuhal Topal'la isimli programıyla yeni sezona merhaba diyen Zuhal  Topal İranlı gelin Seba'yı kameralar karşısına çıkardı.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da Evlen Benimle programında ise İranlı gelin Seba'dan ayrılan Hakan Bey vardı.

 

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer35011","35011","201508","35011-355539.jpg","1", "0","Koca Esra Erol'da karısı Zuhal Topal'da");

 

Canlı yayında dünya evine girmişlerdi...

Geçtiğimiz yıl Esra Erol programının gediklisi olan damat adayı Hakan ile İranlı gelin adayı Seba, Nisan ayında evlenmişti. Sürpriz bir kararla ayrılan çiftten Hakan Bey ATV ekranlarındaki Esra Erol'un evlendirme programına, İranlı gelin Seba ise Fox ekranlarında Zuhal Topal'ın sunduğu evlendirme programına katılarak neden ayrıldıklarını anlattı.

KOCA ESRA EROL'DA KARISI ZUHAL TOPAL'DA

Hakan Bey, canlı yayında Seba'dan neden ayrıldığını şu sözlerle ifade etti: Mağdur olan bir Türk erkeğiyim. Beklentileri çok farklıydı. Onun kafasındaki şey başkaydı.Onun maddiyat beklentisi çok yüksekti.

İranlı gelin Seba ise "Kocamın maddi durumu iyi olmadığı için, düğün altınlarını gelinlik ayakkabılarımı bile kendim aldım." dedi Geçtiğimiz yıl evlenen çiftin iki ayrı evlilik programında ekranlara çıkması sosyal medyayı da salladı.

Sıradaki haber yükleniyor...