Koca Koca Yalanlar 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Müjgan köşeye sıkıştı

Koca Koca Yalanlar 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Müjgan köşeye sıkıştı

Koca Koca Yalanlar 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek bölümde yeni sevgililer Canan ile Osman'ın mutluluğuna diyecek yok. İkilinin bu kadar sıkı fıkı olması aile dostlarını bezdirmiş durumda... Öte yandan Ahmet ise Müjgan'a kur yaparak geri kazanmaya çalışıyor.

16 Ekim 2018, Salı 14:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Koca Koca Yalanlar 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Koca Koca Yalanlar yeni bölümde Osman ile Canan el ele, diz dize... Hatta kendilerine özel "love" tişörtü bile yaptırmışlar. İkilinin sürekli birbirlerinin içine düşecek olması ise aile dostlarında rahatsızlık yaratıyor. Ahmet ise Müjgan'ın peşinden dört dönüyor ve tekrar birlikte olmanın hayallerini kuruyor.

Ahmet, Müjgan'ı bir anda yatak odasında bulur. Müjgan'ın neden orada bulunduğunu sorgulayan Ahmet, Sude öğrenmeden onu saklamak zorunda kalır. Müjgan'ı giysi dolabına saklar. Aslı tehlike olan Sude, bir anda odaya gelir. Ahmet'in büyük sınavı başlar ve Müjgan'ın ortaya çıkmasını önlemek için her şeyi yapmaya hazırdır. Ahmet'in kendisinden bir şeyler sakladığını anlayan Sude, bu işin peşine düşer.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ahmet'e olan duygularını yeniden fark eden Müjgan, soluğu onun evinde alır. Fakat Sude'nin kapıyı bornozlu bir şekilde açması Müjgan'ı büyük bir hayal kırıklığına uğratır. Zira Müjgan, nişanı terk eden Ahmet'in Sude ile barışmayacağını düşünür. Oysa gerçek çok farklıdır. Sude'nin oyunu, Ahmet ile aralarındaki buzları eritmelerine sebep olur. Sude, kaleyi içten fethetmenin peşindedir. Ahmet'in çocuklarıyla arasını düzeltmek için organizasyon planlar. Fakat çocukların da Sude'ye karşı planları vardır ve buluşma Sude için kolay geçmeyecektir.

Ilgaz ise okuldaki müzik yarışmasına hazırlanır. İstediği kıyafet pahalı olduğu için Müjgan tarafından alınmaz. Bunu öğrenen Sude, şeytani bir planla Ilgaz'a istediği kıyafeti alır. Ilgaz'ın aklına gimreyi başaran Sude, karşısında hiç olmadığı kadar mücadeleci bir Müjgan bulur. Çocuklarının yakınında dolaşmasından rahatsız olan Müjgan, Ilgaz'a karşı giderek kontrolünü kaybeder. Bu süreci yönetemeyen Müjgan, hiç beklemediği bir olayla karşılaşır. Ilgaz evi terk eder ve Ahmet'ten sonra Ilgaz'ı da kaybeder.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yasemin Allen siyah bikinisiyle Bodrum'u salladı