Kocasinan'da Ramazan etkinlikleri devam etti

Kocasinan'da Ramazan etkinlikleri devam etti

Kocasinan'da Ramazan etkinlikleri devam etti

24 Mayıs 2019, Cuma 12:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KAYSERİ, (DHA) - KOCASİNAN Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri, Fevziçakmak ve Mimarsinan mahallelerinde devam etti.
Kocasinan Belediyesinin mahallelerde yaptığı Ramazan etkinlikleri, Fevziçakmak ve Mimarsinan mahallelerinde sürdü. Etkinliğe katılan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, "Rabbim tutmuş olduğumuz oruçları kabul eylesin. Sağlık sıhhat içerisinde nice nice bayramlara erişmeyi nasip eylesin. Şimdiden Bayramınız mübarek olsun. Ramazan ayında birlik ve beraberliğin en güzel örneğini yaşamayı nasip eden Rabbimize şükürler olsun. Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşlarla sık sık bir araya gelmenin yanı sıra Ramazan ayında da kadınıyla erkeğiyle, çocuğuyla yaşlısıyla ilçe sakinlerimizle bir araya geliyoruz. Ramazan Ayı’nın güzelliklerini, sevincini, coşkusunu ve manevi havasını birlikte yaşıyoruz" dedi.
Etkinlikte, Hacivat ile Karagöz'ün tatlı atışmaları özellikle çocuklar tarafından yoğun ilgi gördü. Hacivat ve Karagöz gösterisinden sonra sihirbaz sahneye aldı.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İnternetten tarım ürünü dolandırıcılığına hapis ve para cezası