'Komedinin kralı benim sevgilim'

Selin Ortaçlı, 22 Ekim'de doğum gününü kutlayacak olan sevgilisi Şahan Gökbakar için üzerinde kral tacı figürü bulunan bir kask tasarladı

18 Ekim 2014, Cumartesi 14:02
A A

Selin Ortaçlı, 22 Ekim'de doğum gününü kutlayacak olan sevgilisi Şahan Gökbakar için üzerinde kral tacı figürü bulunan bir kask tasarladı.

Selin Ortaçlı, motosiklet tutkunu sevgilisi Şahan Gökbakar'a doğum günü için özel bir hediye hazırladı. Ortaçlı, üzerinde kral tacı figürü ve sevgilisinin isminin baş harflerinin bulunduğu bir kask tasarladı

Yaptığı çizimi hayata geçirmesi için ise motosiklet firması TT Custom Choppers'ın sahibi Tarhan Telli'nin kapısını çaldı.

KASKIM GICIR YOLLAR MICIR Tarhan Telli, turuncu renkli kaskı kısa sürede hazırlayıp Selin Ortaçlı'ya teslim etti. Hediyesini 33'üncü yaş gününü kutlayacağı 22 Ekim'den günler önce alan Gökbakar, bu sürpriz karşısında çok mutlu oldu.

ünlü komedyen, kaskıyla verdiği pozları Instagram'da paylaştı, altına da esprili bir not yazdı: “Komedinin kralıyım, kafadan Angaralıyım. Etikete gerek yok, eskiler tanır bizi.

Beni yollar değil mevzular yordu. Gözlerinin hastasıyım, doğum günü pastasıyım. Kaskım gıcır, yollar mıcır. Teşekkürler sana, bir öpücük yollasana.”

Sıradaki haber yükleniyor...