'Kongreye her şeyimle hazırım'

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı öncesi başkanlığa aday olduğunu açıklayan Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanlarından Mehmet Ali Aydınlar, kongreye her şeyiyle hazır olduğunu söyledi

24 Ekim 2013, Perşembe 13:02
A A

Acıbadem Maslak Hastanesi'nde Acıbadem Sağlık Grubu'nun yeni markası "Acıbadem New Life"ın tanıtım toplantısına katılan Aydınlar, toplantının ardından Fenerbahçe ile ilgili sorular üzerine, "Bugün Fenerbahçe'yi konuşmuyoruz. Fenerbahçe'yi önümüzdeki günlerde konuşacağım. Basın toplantısı yapacağım. Benim kafamda program belli ancak stratejim gereği şu anda açıklamıyorum" diye konuştu.

Aydınlar, "Yönetim Kurulu listeniz hazır mı" şeklindeki soru üzerine, "Her şeyimle hazırım ama bir süreç var. O süreç içinde adımlarımızı atacağız. Bugün burada sağlıkla ilgili toplantımız vardı. Yarın üniversiteyle ilgileneceğiz. Artık hafta sonundan itibaren Fenerbahçe'ye ağırlık veririz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ile ilgili yapacağı basın toplantısıyla ilgili soruya karşılık Mehmet Ali Aydınlar, "Kimse merak etmesin, Fenerbahçe camiasına çok iyi mesajlar gelecek" şeklinde konuştu.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.