Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, "Aşı konusunda duyarlı olalım."

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı  Altay, 'Aşı konusunda duyarlı olalım.'

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, "Aşı konusunda duyarlı olalım."

15 Eylül 2021, Çarşamba 12:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Salih BÜYÜKSAMANCI/KONYA, (DHA) - KONYA Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, esnafları aşı olmaları konusunda duyarlı olmaya davet ederek,  ''Okullar açıldı; ama hala bazı tereddütler var. Onun için aşı konusuna mutlaka duyarlı olalım. Bütün zorluklara rağmen sizin yanınızda olmaya, elimizden geldiğince, en azından asgari şartları sağlamak adına önemli işleri birlikte gerçekleştirdik.''dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ahilik Haftası kapsamında il genelindeki esnaf odaları başkanlarıyla bir araya geldi. 
Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıda konuşan Uğur İbrahim Altay, “Sadece mekanlar inşa etmek bir şehri inşa etmek için yetmez. Binalar inşa edebilirsiniz ama içinde insanlar yoksa hiçbir kıymeti yok. Onun için Konya’yı kıymetli kılan da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da içinde yaşayanlarıyla; esnafıyla, sanayicisiyle, vatandaşıyla birlik beraberlik ruhudur.” dedi.

"AŞI KONUSUNDA DUYARLI OLALIM"

Pandeminin esnafları olumsuz etkilediğini kaydeden Altay, “Okullar açıldı ama hala bazı tereddütler var. Onun için aşı konusuna mutlaka duyarlı olalım. Bütün zorluklara rağmen sizin yanınızda olmaya, elimizden geldiğince, en azından asgari şartları sağlamak adına önemli işleri birlikte gerçekleştirdik. Süreçte gösterdiğiniz nezaketten dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Devletimiz her zaman olduğu gibi bugün de sizlerin yanında ve yanınızda olmaya da devam edecek.” dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jandarma 560 personelle, 630 okulda öğrencilere eğitim verdi