Konyaaltı Sahili'ne turist gibi gelmesinler diye polis tek tek kontrol yaptı

Konyaaltı Sahili'ne turist gibi gelmesinler diye polis tek tek kontrol yaptı

Antalya’da Konyaaltı sahilin'de polis turist gibi sahile gelerek sokağa çıkma kısıtlamasının ihmal edilmemesi için pasaport kontrolü yaptı. Konyaaltı Sahili'nin keyfini turistler çıkartıyor.

30 Mayıs 2021, Pazar 16:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Koronavirüs tedbirleri kapmasında ülke genelinde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde turizm kenti Antalya'da denetimler sıkı tutuluyor.

Kentin ana arterlerinde ve kavşaklarda uygulama noktası oluşturan polis ekipleri, araçlardaki kişilerin ve yayaların izin belgelerini kontrol ediyor.

Hava sıcaklığının 25 dereceye ulaştığı kentte Konyaaltı Sahili ise kısıtlamadan muaf turistlere kaldı. Sahile gelen turistlerin bazıları sıcaklığı 23 derece olan denize girerken, bazıları ise kumların üzerine yatarak güneşin keyfini çıkarttı. Yerleşik yabancıların yoğun yaşadığı kentte bu kişilerin de turist gibi sahile gelerek kısıtlamayı ihlal etmemesi için polis ekipleri sahilde denetim yaptı.

Sahildekilerin tek tek pasaport kontrolünü yapan ekipler, kaldıkları otel bilgilerini de inceledi. 1 Haziran itibariyle başlaması beklenen normalleşme süreci için sahildeki işletmeler de hazırlıklarını sürdürdü.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kağıthane'de iki aile birbirine girdi, polis ayırdı: 9 yaralı var