Köpekleri kaçırılan Lady Gaga'dan olay sonrası ilk fotoğraf

Köpek bakıcısının uğradığı silahlı saldırı sonrası iki köpeği kaçırılan ve trajik olayın ardından sosyal medya hesabından "Kalbim acıyor" mesajını paylaşan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, ilk kez objektiflere yansıdı.

04 Mart 2021, Perşembe 14:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD'li şarkıcı Lady Gaga, köpek bakıcısının vurulması ve ardından iki köpeği Koji ve Gustav'ın kaçırılmasından bu yana ilk kez görüntülendi.

OLAY SONRASI İLK FOTOĞRAF

OLAY SONRASI İLK FOTOĞRAF

34 yaşındaki Gaga, Ridley Scott'un filminin çekimi için bulunduğu İtalya’nın Roma kentindeki otelinden çıkarken objektife takıldı.


NE OLMUŞTU?

NE OLMUŞTU?

24 Şubat’ta gerçekleşen trajik olayda, Lady Gaga evinde olmadığı için köpekleriyle ilgilenen Fischer, Miss Asia, Koji ve Gustav adlı üç köpeği gezdirmeye çıkarmıştı.


Sonra tam evinin önün geldiğinde bir araçtan inen iki kişinin saldırısına uğradı. Köpekleri vermemek için direnen genç adama, saldırganlardan biri ateş etti. Ryan Fischer göğsünden yaralandı. İki saldırgan, Koji ve Gustav'ı alıp otomobile koyarak olay yerinden uzaklaşmıştı.


Miss Asia adlı üçüncü köpek ise kaçarak kayıplara karışmış; fakat daha sonra bulunup polis merkezine getirilmişti.

KÖPEKLERİ İÇİN ÖDÜL KOYMUŞTU

KÖPEKLERİ İÇİN ÖDÜL KOYMUŞTU

Olay sonrası köpeklerinin bulunması için Lady Gaga, 500 bin dolar (3.6 milyon TL) ödül koyarken, Koji ve Gustav'ın kaçırılmasından iki gün sonra bulunmuştu.

Köpekleri gezdirirken yaşanan olay sırasında göğsünden vurulan görevli Ryan Fischer'in da hastanedeki tedavisinin sürdüğü ve sağlık durumunun iyiye gittiği biliniyor.


Lady Gaga, köpeklerinin çalınmasının ardından köpeklerinin fotoğrafıyla birlikte "Kalbim acıyor" mesajını paylaşmıştı. Gaga, yaralanan çalışan Fischer hakkında da "Ailemizi korumak için hayatını riske attın. Her zaman bir kahraman olacaksın" yazmıştı.

Lady Gaga’nın köpeklerini geri getirene, vaat ettiği 500 bin dolar para ödülünü verip vermediği henüz bilinmiyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kylie Jenner'la gezen şöhreti buluyor! Kim bu Victoria Villarroel?