Kör olmayın: Sevdiğiniz kişinin sizi sevmediğinin 7 göstergesi

İlişkilerde oldukça kırılgan bir yapıya bürünebiliriz. Bizi sevmeyen ve başarısız görmek isteyen insanlara çok fazla değer verebiliriz. Size kötü davranan ve sizin mutluluğunuzu düşünmeyen insanlarla ya da sizi çok sevdiğini sandığınız kişilerle ömrünüzü heba edemezsiniz. Aşağıda, hayatınızdaki kişinin aslında sizi sevmediğini belli eden bazı ipuçları bulacaksınız. Aşk tek yönlü olmamalıdır. Bu nedenle birlikte olduğunuz insanı iyi seçmeniz gerekir.

27 Aralık 2019, Cuma 10:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1-Asla sözlerini tutmazlar

Biri seni sevdiğinde, asla hayal kırıklığına uğratmamak için ellerinden geleni yapacağını ve elinden gelenin en iyisini yaptığını söyleyecektir, ancak bunu hiçbir zaman umursamayacak. Sadece takip etmemeniz için tekrar tekrar bir şeyler söyleyecekler. Hiçbir şey için onlara güvenemezsiniz.

2-Söylediklerinize asla dikkat etmezler

Siz konuştuğunuz zaman, kelimeler onun bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyorsa bu kişiye dikkat etmeniz gerekir. Sizi veya yaşadığınız hayatı anlamak için hiçbir çaba sarf etmiyor.

3-Kıskanmanıza neden olurlar

Sebepsiz yere sizi kıskandırmayı severler. Diğer insanlarla flört etmek ve sizi kenarda tutmak için kendi istedikleri gibi davranırlar. Bu sizi seven insanların asla yapmayacağı bir şeydir.

4-Hep yalan söyler ve dürüst olmayı reddederler

Size asla gerçeği söylemezler ve onları hep yalan söylerken yakalarsınız. Ne kadar derin kazarsanız, yalanlarını o kadar çok ortaya çıkarırsınız. Bunun nedeni, gerçeği bilmenize hakkınız olmadığını düşünmeleri ve sizin üzerinizde güç kurmak istemeleridir.


5-Sınırlarınızı aşar

Her insanın belirli sebeplerden dolayı çizdiği sınırlar vardır. Seni seven biri, asla bu sınırları geçmez. Gerçekten önemseyenler, size ve sınırlarınıza saygı duymanın ne kadar önemli olduğunu bilirler.

6-Sizi mutlu eden şeylerle ilgilenmezler

Arkadaşlarınızı, ailenizi ve hatta hobilerinizi umursamazlar. Sanki ailenizin daha da yakınlaşmak için ne kadar uğraştıkları önemli değil. Bu bir aşk göstergesi değildir.

7-Ona ihtiyacınız olduğunda asla orada değildir

Onlara en çok ihtiyaç duyduğunuzda kaybolurlar. Gece yarısı telefona cevap vermelerini veya ağlamak için bir omuza ihtiyacınız olduğunda orada olmalarını bekleyemezsiniz. Çünkü asla orada değildir.

posta.com.tr


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Balayından sonra mutlaka yapılması gereken 5 şey