Koray Avcı 16 kilo verdi

Koray Avcı salı akşamı Bodrum Antik Tiyatro’da sahneye çıkmıştı. Konser sonrası hemen İstanbul’a dönmedi. Fırsattan istifade denizin güneşin tadını çıkardı. Önceki gün Bitez Sarnıç Beach’teydi. Formuyla dikkat çeken şarkıcı, spor ve diyet sayesinde 16 kilo verdiğini açıkladı.

22 Ağustos 2020, Cumartesi 10:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadına şiddete dikkat çekmek için Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde saçlarını tarayarak çok konuşulan bir konsere imza atan Koray Avcı, konserin ardından tatile çıktı.


30 yaşındaki müzisyenin, ilk şarkıcılık günlerinden eser yoktu. Koray Avcı, spor ve sağlıklı beslenme metodu ile 16 kilo vermeyi başardı.Koray Avcı, konser sırasında kadına şiddete dikkat çekmek için saçlarını taradı.

Kadın saçlarını aynaya bakarak tarıyorsa, mutlaka bir erkek tarafından üzülmüştür. Taramıyorsa dünya dönmüyordur. Kadının olmadığı yerde medeniyet olmaz, şarkı olmaz, kadının olmadığı yerde hiçbir şey olmaz. Ben artık Türkiye’nin, dünyanın hiçbir yerinde kadına şiddet duymak görmek istemiyorum. O yüzden şiir okumuyorum, onun yerine saçlarımı tarıyorum.

Ali Keser

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Buse Bahçekapılı 25 kilo verdi!