Koray Avcı: İyi olmak için çabalıyorum

Koray Avcı'nın babası Veysel Medet Avcı, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 55 yaşında hayata veda etmişti. Üç gün önce baba acısıyla sarsılan ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

17 Eylül 2021, Cuma 11:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Koray Avcı'nın babası Veysel Medet Avcı, dün Ankara'da kalp ve böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Veysel Medet Avcı için üç gün önce Pir Sultan Abdal Cemevi'nde tören düzenlendi. Törene, Avcı'nın yakınları ile birlikte çok sayıda kişi katıldı.

Tören sırasında babasının tabutunun başından ayrılmayan Koray Avcı, sevenlerinin ve yakınlarının taziyelerini kabul etti.

Veysel Medet Avcı'nın cenazesi, düzenlenen törenin ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Üç gün önce babası Veysel Medet Avcı'yı kaybeden Koray Avcı, zor günleri atlatmaya çalışıyor.

Avcı, cenaze sürecinde kendisini yalnız bırakmayanlara sosyal medya hesabından teşekkür etti.

"Herkese merhaba, öncelikle mesaj atan sosyal medyadan ulaşmaya çalışan, arayan ve üç gündür yanımdan ayrılmayan dostlarıma ve sevenlerime annem, kardeşim ve kendim adına sonsuz teşekkür ederim."

"Babam artık dinleniyor. Onu en güzel şekilde uğurladık. Merak etmeyin, ben de iyiyim. En azından iyi olmak için çabalıyorum. Sizi seviyorum. Çok kıymetlisiniz, var olun. Sevgi ve saygılarımla..."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şevval Şahin: Türkçe kitap okuyorum