Korkunç iddia: 5 yaşındaki çocuk istismara uğradı

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir kız çocuğunun, kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin cinsel istismarına uğradığı iddia edildi. Kapının önünde baygın ve kanlar içinde bulunan küçük çocuğun yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor

23 Nisan 2019, Salı 21:36 Son Güncelleme:
A A
Korkunç iddia: 5 yaşındaki çocuk istismara uğradı

İddiaya göre; henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi, evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu karşıda bulunan apartman boşluğuna götürerek cinsel istismarda bulundu.

HAYATİ TEHLİKESİ VAR

Ailesi, çocuğu kanlar içinde kapının önünde bularak hemen hastaneye götürdü. Ameliyata alınan ve yoğun bakımdaki tedavisi süren çocuğun hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

'ÇOCUK KOŞUP KOMŞULARA SÖYLEMİŞ'

Bir mahalle sakini "İnşaatta çalışanlar öğle yemeğine gittiği sırada olmuş. Kızı alıp götürmüş hatta yanında 5 yaşında başka bir çocuk da varmış, ona para vermiş. Çocuk da koşmuş komşulara söylemiş ’orada pislik yapıyorlar’ diye. Onlar artık bu şekil kaçmışlar. Biz bir kişi biliyoruz ama çocuk annesine iki kişi demiş. Çocuk kendisi kalkmış annesine gitmiş. Şu anda durumu kritik, babası felç oldu diye duydum. Annesi de yeni doğum yapmış durumu iyi değil." dedi.

'SİZE PARA VERECEĞİM DİYEREK ÇOCUKLARI ARKA TARAFA GÖTÜRÜYOR'

Çocuklardan birinin dayısı olduğunu söyleyen Barış Sezgin "3 çocuklardı, kız 5 yaşında, erkek çocukların biri 5, biri 6 yaşında. 3 çocuk burada oyun oynuyor. Şahıs geliyor ’size para vereceğim’ diyerek çocukları arka tarafa götürüyor. Zaten çocuklar korkudan kaçıyor. Kız çocuğunu da bildiğim kadarıyla görünmeyecek bir şekilde duvarın arkasına götürüyor. Çocuklar da çığlık atıyor. Şahıs da yukarıya doğru kaçmış" dedi.

'ÇOCUK YOĞUN BAKIMDA'

Cinsel istismara uğradığı iddia edilen çocuğun amcası Vasfi E. "Olay burada gerçekleşti. Çocuk şu an yoğun bakımda, çocuğun babası da hasta, yanında bekliyor" dedi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...