KOSGEB'de müdür vekaleten Kibar

KOSGEB'de müdür vekaleten Kibar

KOSGEB'de müdür vekaleten Kibar

28 Haziran 2019, Cuma 11:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Aslı DURAN/ANTALYA, (DHA) - KÜÇÜK ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Antalya İl Müdürü Şükrü Mısırlı'nın Şanlıurfa'ya görevlendirilmesinin ardından yerine vekaleten Sinan Kibar atandı.

KOSGEB Antalya İl Müdürü Şükrü Mısırlı'nın, Şanlıurfa'ya görevlendirilmesinin ardından yerine KOBİ Uzmanı Sinan Kibar vekaleten atandı. KOSGEB'in mevcut desteklerinin devam ettiğini vurgulayan Kibar, 2018 yılı içerisinde 1518 firmaya Antalya'da destek sağlandığını söyledi. 2018 yılında toplam 22 milyona yakın hibe desteği verdiklerini açıklayan Kibar, süresi devam eden firmalara hibe desteklerinin devam ettiğini söyledi.

1 Ocak 2019 itibariyle KOSGEB'in girişimcilik destek programında bir revizyon yapıldığını kaydeden Sinan Kibar, “Girişimciliği geliştirme destek programımız başladı. Bu program kapsamında özellikle üretim, imalat yapan girişimciler daha ön plana çıktı. Düşük teknolojisi olan firmalar 100 bin liraya kadar destek alırken, orta-yüksek teknolojisi olan firmalara 200 bin ile 300 bin arasında destek verebiliyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünya Çiftçiler Günü’nde söz çiftçide: Türk çiftçisi Don Kişot gibi