'Kötü Çocuk' Tolga Sarıtaş'ı hayranları yalnız bırakmadı

Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği “Kötü Çocuk” filmi gala yaptı, hayranları Kanyon'a akın etti! Oyuncu Tolga Sarıtaş'ı hayranları yalnız bırakmadı, Kanyon doldu taştı

19 Ocak 2017, Perşembe 08:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

“Kötü Çocuk” filmi gala yaptı, hayranları Kanyon'a akın etti! Tüm ekip, film gösteriminden önce kırmızı halı seramonisinde basınla buluştu. 

Açılış konuşmasını yapan yönetmen Yağız Alp Akaydın: “Yılın en romantik, en aşk dolu en tutku dolu filmin galasındayız. Kalbinde aşk olan herkesin tutkuyla aşkına koşacağı bir film çektik. Öncelikle Büşra’ya teşekkür etmemiz lazım, fenomen bir kitap yazdı. Bu film onun sayesinde oldu” dedi.

TOLGA SARITAŞ HAYRANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

TOLGA SARITAŞ HAYRANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Filmde başrolü Afra Saraçoğlu ile paylaşan Tolga Sarıtaş ise “Çok dinamik bir gençlik filmi çektiğimizi düşünüyorum. Çok heyecanlıyım. Hem kitabın hem de oyuncuların sevenleri burada. Bu kadar fanın buraya gelmiş olması bizi çok motive ediyor. Bizim için onların sayesinde çok daha güzel bir izleme olacak. Aksiyon dolu ve temposu hızlı bir film çektik” dedi.

Ardından filmin yönetmeni Yağız Alp Akaydın, Kötü Çocuk serilerinin yazarı Büşra Küçük, Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya, Tülin Özen ve tüm oyuncular fanların bulunduğu salona giderek iyi seyirler diledi. Heyecanla film ekibini bekleyen hayranlar film ekibini uzun süren çığlıklar ve alkışlarla karşıladı.  

Ekip salondan ayrılmadan tüm fanlarla birlikte bir de selfie çekti.

Film Cuma günü (20 Ocak’ta) vizyona giriyor!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İbrahim Tatlıses'ten takipçilerine soru