Kötü giden ilişkide hala umut olduğunu gösteren 8 işaret

İlişkiler kötü gitmeye başladığında bazen kendimizi bekleme moduna alırız. Ne bitirme kararı alabiliriz ne de devam etme. Bizi, devam etmeye ya da bitirmeye karar verdirecek bir neden ararız. Ayrılma söz konusu olduğunda bu karar belki dış etkenlerin de yardımıyla daha kolay alınabiliyor, ancak arkadaşlarımız bize genelde "Ayrılma, kurtarmayı dene" demez. Peki ilişkinin hala kurtarılabilir ve devam etmeye değdiğine nasıl anlarız. İşte kötü giden ilişkide umut olduğunu gösteren işaret!

15 Mayıs 2020, Cuma 12:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İyi anıları hatırlıyorsanız

İyi anıları hatırlıyorsanız

Hala kötü değil iyi anıları hatırlamaya yatkınsanız, bu, kalbinizin beyninize oynadığı bir oyun. Eğer ayrılmaya hazır hissettiyseniz kötü anılardan başka bir şey hatırlamazdınız. 


Arkadaşlarınız 'dene' diyor

Arkadaşlarınız 'dene' diyor

Size gerçekten değer veren yakınlarınız ilişkinizi kurtarmanızı söylüyorsa, onların önerilerini değerlendirmeniz faydalı olabilir. Bu kişiler sizin objektif olarak göremediğiniz farklı bir perspektifle ilişkinize bakabilir.

Temel konularda aynı görüştesiniz

Temel konularda aynı görüştesiniz

Ahlak, din, politika ve yaşam standardı gibi aynı konularda hemfikirseniz ayrılma fikrini bir süreliğine daha rafa kaldırabilirsiniz. Hayata bakışımızın temelini oluşturan bu alanlarda uyum sağlanırsa, diğer pek çok konuda da aynı fikirde olma ihtimaliniz yüksek. Hemfikir olmak barışı getirir. 

Hala en iyi arkadaşınız o

Hala en iyi arkadaşınız o

Partnerinizin en iyi arkadaşınız mı? İşler bir süredir yolunda gitmiyor olsa da onu görmekten, onunla konuşmaktan hala keyif alıyor musunuz? Fiziksel ilişkiniz pek yolunda gitmiyorsa da, duygusal olarak hala birbirinize bağlıysanız, ilişkiniz için bir umut var demektir. Fiziksel yakınlığınıza odaklanın ve ilişkinizin bu kısmını geliştirmenin yollarını arayın.


Ayrılmayı bir kere denediniz ama olmadı

Ayrılmayı bir kere denediniz ama olmadı

Her ilişkide 'küs-barışlar' olur. Ancak bunun tekrar tekrar yaşanması ilişkiyi ciddi anlamda yıpratır. Eğer bir kere ayrıldınız ve işler ikiniz açısından da korkunç gittiyse, yani sütten ağzınız yandıysa, yoğurdu üfleyerek yiyin deriz. 


Aile bireyleriyle iyi anlaşıyorsanız

Aile bireyleriyle iyi anlaşıyorsanız

Bazı şeyler kimya işidir. Sizin onun anne babasıyla ya da onun sizin anne babanızla şahane ilişkileri varsa bunun bir anlamı olmalı. Çünkü her anne baba çocuğu için en iyisi olanı bilmese de hisseder. 

Çözülmesi gerekenler varsa

Çözülmesi gerekenler varsa

Hayatta iş ve ailevi problemler söz konusu olduğunda diğer alanlara bakmak, şöyle bşr kafayı çevirmek bile imkansız hale gelebilir. Kendi hayatınıza ve patnerinizin hayatına bakmayın. İş, okul ya da aile hayatında çözülmesi gereken büyük problemler varsa, ayrılık hamlesine geçmek için bu sorunların çözülmesini bekleyip biraz gözlem yapmakta yarar var. 


Saygıyı hiç yitirmediyseniz

Saygıyı hiç yitirmediyseniz

Aranız bozuldu, kavga ettiniz, küstünüz, darıldınız ancak hala birbirinize karşı bir argo ya da küfür içerikli tepki göstermediyseniz hala umut var. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir yalancıyla birlikte olduğunuza 6 işaret