Kourtney Kardashian açıkladı: Hamileyim!

Kardashian-Jenner ailesinin kızlarında hamilelik gündemi bitmiyor

A A

Kardashian/Jenner ailesinin son bombası evin en büyük ablası Kourtney Kardashian’dan geldi. Kız kardeşleri Kylie ve Khloe’nin ardından kendisinin de hamile olduğunu söyleyen Kourtney röportajı yapan gazeteci dahil herkesi şoke etti.

Yaklaşık 10 yıldır gerek çılgın yaşamları gerekse skandal yaratan ilişkileriyle gündem düşmeyen Kardashian kardeşlerinin “hamile” haberleri ilk Kim Kardashian’dan gelmişti. Taşıyıcı anne sayesinde üçüncü kez anne olacağını açıklayan Kim’in ardından 20 yaşındaki Kylie Jenner’ın daha sonra da Khloe Kardashian’ın hamile olduğu açıklandı.

Tam da tüm magazinciler hamile olan Kardashian’ların evinin önüne pusu kurmuşlardı ki en büyük bombayı 3 çocuk annesi Kourtney Kardashian patlattı.

DALGA MI GEÇİYOR?

DALGA MI GEÇİYOR?

Grazia dergisine röportaj verdiği sırada “Hamileyim” diyen Kourtney Kardashian gazetecinin donup kalmasının üzerine birkaç saniye sessiz kalıp ardından şaka yaptığını belirtti.

Ancak asıl hikaye bundan sonra başlıyor. Kourtney Kardashian “Hamileyim” açıklamasının şaka olduğunu belirtse de kendinden 14 yaş küçük manken sevgilisi Younes Bendjima sosyal medya hesabından yaptığı “Güzel haber, duyurmak için beklemek zorunda olduğundur” paylaşımıyla herkeste soru işareti bıraktı.

Henüz Kardashian tarafından net bir açıklama gelmese de magazin dünyası şu an Kourtney’nin de hamile olup olmadığıyla çalkalanıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Betül Demir, kliple intikam aldı!