Kova burcuna asla söylenmemesi gereken 7 şey

Zodyak kuşağının en uçarı burçlarından biri olan Kova burcu, Hava elementine mensuptur. Kova burçları içtenliği, cesareti ve alçakgönüllülüğüyle bilinir. Ancak bazı cümleler, Kova burcunun sizden tamamen uzaklaşmasına neden olabilir. İşte Kova burcuna asla söylenmemesi gereken 7 şey. /ÖZEL

11 Kasım 2021, Perşembe 13:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- ÇOK SOĞUKSUN

1- ÇOK SOĞUKSUN

Kova, Balık gibi iki ayrı dünyada yaşar. Tek farkı jilet gibi keskin zekalarıdır. Kova burcundan kaçan çok az şey var. Mesafeli ve uçarı görünebilirler ama bir ayaklarının her zaman yere sağlam bastığını bilirler. Kovaların uzak bakışlarına aldanmayın, muhtemelen sizi duyabilirler ama sadece sosyal modunda değillerdir. Onlara biraz zaman tanıyın, elbet sizi fark edecektir.

2- APTAL!

2- APTAL!

Kova burçları beyinleriyle gurur duyar. Zihinsel yeteneklerine saygı duymazsanız, onu hızla kaybedersiniz. Kova burcu insanı kişisel alana, bağımsızlığa, mizaha ve tuhaflığa sempati duyarlar.

Kovalar analitik bir zihinle donatılmış, entelektüel ve esprilidirler. Daima gelecekte yaşarlar, zamanlarının ilerisindedirler.

3- FİKİRLERİNİ ÇÖPE AT!

3- FİKİRLERİNİ ÇÖPE AT!

Astrolojinin vahşi çocuğu olan Uranüs, evrendeki en tuhaf ve en heyecan verici gezegen olduğu için onun tarafından yönetilmek hiç de fena bir başarı değil.

Uranüs genellikle parlaklık ile ilişkilendirilir. Kovalar devrimci fikirleri ve radikal fikirlere olan korkusuz inançlarıyla tanınırlar. Başarılı olsalar da olmasalar da hayalleri canlı tutmak gerektiğine inanırlar.


4- BU BİLGİDEN EMİN MİSİN?

4- BU BİLGİDEN EMİN MİSİN?

Charles Darwin, Mozart, Abraham Lincoln, Yoko Ono, Oprah Winfrey gibi hepsi Kova burcudur.

Kovalar, her şeyi bildikleri veya bildiklerine kesin olarak inandıkları için 'Emin misin?' sorusundan nefret ederler. Bu onların doğasında var olan bir özelliktir. Bir Kova'nın nadiren "Bilmiyorum" der.

5- ELEŞTİRİ, ELEŞTİRİ, ELEŞTİRİ...

5- ELEŞTİRİ, ELEŞTİRİ, ELEŞTİRİ...

Kova burçlarının öfkesini kazanmak için yapmanız gereken şey onu eleştirmektir. Bir Kova burcunun sizden nefret etmesi için ona mutlaka ilk sizin zarar ermeniz gerekir.

6- GEZMEKTEN NEFRET EDİYORUM

6- GEZMEKTEN NEFRET EDİYORUM

Hava elementinden Kova burcunun size olan ilgisini kaybetmesi için onlara seyahat ve gezilerden nefret ettiğinizi söyleyebilirsiniz. Kovalar macerayı sever.

Çabuk sıkıldıkları için, bir senaryo değişikliği onları her zaman neşelendirir ve kafalarını dağıtır. Yeni insanlarla tanışmaktan, farklı kültür ve yemek deneyimlerinden hoşlanırlar.

7- KÜÇÜK İŞLERLE UĞRAŞMA

7- KÜÇÜK İŞLERLE UĞRAŞMA

Kova burcu 'yaşa ve yaşat' sloganına göre yaşar. Onunla uğraşları hakkında alay etmemeye çalışın. Aksi halde hem saygısını kaybedersiniz hem de sizden tamamen uzaklaşır. Kova burçlarını hayvan barınaklarında gönüllü olarak çalışırken bulmanız mümkün.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Koç burcuna asla söylememeniz gereken 7 şey