Kova burcunun aşk hayatı rehberi

Kova burcu erkeği ve kova burcu kadını için ilişki özellikleri nelerdir? Kova burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı.

20 Eylül 2019, Cuma 12:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yönetici gezegeni: Satürn, Uranüs

Elementi: Hava

Rengi: Turkuaz

Kova erkeği özellikleri

Kova erkeği özellikleri

Kova burcu erkeği olarak zeki ve akıllısınız. Yaşamı asla şakaya almazsınız. Ama hiç büyümeyen yaramaz bir çocuk gibisiniz.


Olayları akıllıca değerlendirdiğiniz için anlaşılması zor kişiliğiniz var. Ne yapacağınızı ve nerede olacağınızı kestirmek zordur. Hiç kimsenin düşünmediği olayları yaşadığınız için de çevrenizle aranızda görünmez bir perde olur.


Yaşama pratik bakarsınız. Bulunduğunuz ortamın çok ilerisinde düşünürsünüz. Çocuklarla aranız daima iyidir ve onlara anlatacak bir şeyiniz vardır.


Terazi ve Kova burcu kadını sizi her zaman mutlu eder. Yay’ın neşeli tavırları, sizin marjinalliğiniz ile bir anda çakışır. Aslan burcu kadınıyla birbirinizi büyülersiniz.

Kova burcu kadını özellikleri

Kova burcu kadını özellikleri

Kova burcu kadını olarak iletişim kuramadığınız kişilere soğuk davranmaktan vazgeçin. Bastırdığınız duygularınızı özgür bıraktığınız zaman çok daha sevimli ve çekici olacağınızı bilmelisiniz.


Sizin gibi soğuk birinin asla aşık olamayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sizi fark etmemek imkansız bir şey. Çekim gücünüz daima çok yüksek. Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerinize çevrilmesine alışkınsınız. Yüksek zekanıza ulaşmak ve duygusallığınızı paylaşmak kolay değildir.


Koç erkeğiyle heyecan verici, Aslan’la inatçı ve zevkli bir aşkı paylaşırsınız. Terazi ile sıcak bir ilişki yaşarsınız. Yay’la aranızda güçlü bir paylaşım vardır.

KOVA-KOÇ İLİŞKİSİ: Çekici, cana yakın Koç, Kova’nın ilgisini çeker. Koç, kıskanç ve sahiplenicidir. Özgürlüğüne düşkün Kova, bundan rahatsız olsa da kızgınlığını dengelerse ilişkileri yürür.


KOVA-BOĞA İLİŞKİSİ: Kova’nın değişikliğe olan merakı ,tutucu Boğa’ya ters gelir. Yaşamı komik yönünden gören Kova ile hayatı ciddiye alan Boğa’nın bir arada olması zordur.

KOVA-İKİZLER İLİŞKİSİ: Macera dolu bir beraberlik. Çok zeki olan İkizler’in en az kendisi kadar farklı biriyle karşılaşması başlı başına olaydır. Gelecek sizin aşkınızdan yana.


KOVA- YENGEÇ İLİŞKİSİ: Duygu yüklü, içine kapanık Yengeç, Kova’nın yanında ne yapar? Kova’nın her zaman geleneklere saygı gösteren, gizemli ve kapalı tarafı vardır. Uzun ömürlü olmasa da yaşanırken iki tarafı da mutlu eder.

KOVA-ASLAN İLİŞKİSİ: Yönetmeyi seven Aslan, Kova’nın çekiciliğine kapıldığı anda onu elde etmenin yollarını arar. Kafasına takar. Oyuna benzeyen çekişmeli bir aşk başlar. Aşkın devamı karşılıklı tavizle bağlıdır.


KOVA-BAŞAK İLİŞKİSİ: Neşeli, canlı ve yeniliklere düşkün Kova için Başak çok titizdir. Kova, kendi kurallarıyla yaşayan Başak’ı görür görmez etkilenir. Hareketli Kova bıkınca aşk biter.

KOVA-TERAZİ İLİŞKİSİ: Kova’nın kendine özgü çılgınlıkları Terazi’nin ilgisini çeker. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür, yaratıcılıkta sınır tanımazlar. Uzun vadede ilişkileri mükemmel olur.


KOVA-AKREP İLİŞKİSİ: Kova ve Akrep birbirine zıttır. Ne kadar iyi niyetli davransalar da sürekli birbirlerine ters düşerler. Zamanla aralarındaki tezatları yenebilirlerse yaşam boyunca beraber olurlar.

KOVA-YAY İLİŞKİSİ: Her yönüyle eğlenceli bir beraberliktir. Özgürlüklerine düşkün, değişimleri seven bu ikilide kafaca uyuştukları çok fazla konu vardır. Güçlü mantıkları ile bu beraberliği yürütürler.


KOVA-OĞLAK İLİŞKİSİ: Analiz edilmesi zor bir ilişki. Oğlak beklediği ilgiyi Kova’dan bir türlü göremez. Kova’nın çevresiyle olan iletişimini anlayışla karşılayamaz. Gelecek vaat etmeyen bir aşk.

KOVA-KOVA İLİŞKİSİ: Neşe, hareket, akılcılık ve yenilik bu aşkta vardır. Birbirlerine hesap vermekten hoşlanmayan bu çiftin ilişkisi rüzgarda kalan mum gibidir. Olgunlaşırlarsa aşk uzun ömürlü olabilir.


KOVA-BALIK İLİŞKİSİ: İyi sayılmasa da, kötü bir ilişki de değildir. Balık’ın yaratıcılığı, Kova’ya ilginç gelir. Kuşkucu Kova’yı tatmin etmek kolay olmadığı için, sürekli inişler çıkışlar yaşayan bu beraberlik kısa sürede biter.

Kova burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Kova burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Kova burcu olarak özgürlüğünüze öyle tutkunsunuz ki ayrılığın verdiği üzüntüye rağmen rahatlamanın keyfini yaşarsınız.


Artık eski arkadaşlarınızla istediğiniz gibi görüşebilecek, gezip dolaşacaksınız.


Bir zamanlar sevmiş ve sevilmiştiniz. Geçmiş geride kaldı, yaşanacak farklı aşklar sizi bekliyor.


Ayrılığa bakma şekliniz yaşamı kolaylaştırır. Asla biten bir aşkı oturup düşünmezsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 18 Ekim haftası burçlar