KPSS şartı yok! 28 ilde İŞKUR aracılığı ile 2 bin 83 kişi işe alınacak...

KPSS şartı yok! 28 ilde İŞKUR aracılığı ile 2 bin 83 kişi işe alınacak...

Orman Genel Müdürlüğü, 28 Bölge Müdürlüğünce 2083 işçi alımı yapacağını duyurdu. OGM personel alımı başvuruları 18 Haziran’a kadar yapılacak. Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecek. İşte OGM’nin yapacağı işçi alımının detayları…

26 Mayıs 2021, Çarşamba 09:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Orman Genel Müdürlüğü 2080 geçici işçi, 3 daimi işçi alımı yapacak. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 2080 Geçici İşçi, 3 Daimi İşçi olmak üzere toplam 2083 işçi alımı yapılacaktır. Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecektir. Bu ilanlar 14-18/06/2021 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

ADAYLAR KURAYLA BELİRLENECEK

Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de ayrıca duyurulacaktır. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır. İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca iki aydır.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evraklar ile Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 26 Mayıs gram altın, çeyrek altın fiyatları! Tarihi zirve yakın...