Kraliçe 2'nci Elizabeth ve Kate Middleton nasıl bu kadar genç görünüyor?

Kraliçe Elizabeth şu an 94 yaşında, ancak bakınca kimse pamuk saçlı Kraliçe Elizabeth'e 94 yaşında demez. Kendi işini kendisi görüyor, her zaman bakımlı, saçı ve makyajı her zaman hafif ama olması gerektiği gibi. Peki bu denli genç kalmayı nasıl başardı? 94 yaşındaki Kraliçe Elizabeth nasıl başardı yaşlanmamayı? İngiltere’nin önde gelen yaşlanma uzmanı Stuart Miles, Kraliyet Ailesi'nin genç görünme sırlarını açıklığa kavuşturdu.

14 Temmuz 2020, Salı 11:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kraliçe güneşlenmiyor

Kraliçe güneşlenmiyor

Stuart Miles’a göre kraliçenin gençliğinin sırrı onun basit yaşam tarzı. Elizabeth’in yüzünün her ayrıntısına takıntılı olmadığını söyleyen Miles

Kraliçe inanılmaz bir cilde sahip ve bunun nedeni de yaşamı boyunca güneş ışınlarından kaçınmasıdır. Yurt dışı gezilerinde her zaman bir şapka takar ya da cildini güneşin etkilerinden koruyan bir şemsiye taşır. Her yıl yaz tatilini İskoçya'da geçirmeyi tercih ederek yıllık bir güneşlenme tatilinde yer almaz. Bu, cildini yıllar boyunca mümkün olduğunca genç tuttu” diyor.


Saçlarını her gün şekillendiriyor

Saçlarını her gün şekillendiriyor

Saçları konusunda ise her zaman çok dikkatli ve kusursuz olmaya çalışan Kraliçe saçlarını her gün özenle şekillendiriyor. Sıcak renkler giydiği ve saçları parlak olduğu için de görünümünde canlılık ve bir enerji söz konusu.

Stres atmak için basit bir yolu var

Stres atmak için basit bir yolu var

Prens Charles hakkında da konuşan yaşlanma uzmanı, Charles’ın, genç görünümünü kraliyet rolünden uzaklaşmaya bağlıyor:

Kendisi, açık havada çokça zaman geçirerek, stresten uzak duruyor. Doğaya geri dönerek ve bahçeye güçlü bir ilgi göstererek, stres atmak için basit bir yol buldu”

Kate'in dikkatli olması gerekiyor

Kate'in dikkatli olması gerekiyor

Yaşlanma uzmanı Miles Kate Middleton ve Meghan Markle’ı da inceledi. Kate için pek iç açıcı konuşmasa da Meghan için ‘Muhteşem bir cildi var” diyor. Stuart Miles Kate’in dikkatli olması konusunda da uyarıda bulunuyor:

Kate Middleton cildi için düzenli olarak kuşburnu yağı kullanıyor. Cildine iyi bakıyor. Günlük yüz temizleme rutinini yapıyor ve bakımlarını ihmal etmiyor. İngiliz gül teni var, ancak yaşlandıkça hassas cildini koruması için dikkatli olması gerekiyor.”


En iyi Kate yaşlanacak

En iyi Kate yaşlanacak

Miles'a göre kraliyet ailesinde en zarif yaşlanacak kişi ise Meghan Markle. Bu düşüncesini şu cümlelerle destekliyor: “Gerçekten iyi yaşlanacak muhteşem bir cildi var. Doğal bir zeytin tonuna sahip, aynı zamanda parlak görünmesini de sağlıyor.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ayak peelingi evde nasıl yapılır?