Kraliyet ailesinin 'piknik' kaçamağı

Kraliyet ailesinin üyeleri geleneksel polo maçında bir araya geldi. Etkinliğe sıradan bir İngiliz ailesi gibi katılan kraliyet üyelerinin fotoğrafları görenleri gülümsetti...

12 Temmuz 2019, Cuma 08:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

İngiliz kraliyet üyesinin taht adayı kardeşleri William ve Harry hayır için düzenlenen geleneksel polo maçında bir araya geldi.

Prens Harry ve Prens William her yıl tekrarlanan geleneksem polo karşılaşmasında sahada ter dökerken aileleri de hem onları izledi hem de piknik yaptı.


Etkinliğe Kate Middleton, üç çocuğuyla birlikte katıldı. Büyük çocukları Prens George ile Prenses Charlotte koşup oynarken Düşes bir yaşına giren küçük oğlu Prens Louis ile ilgilendi. 


Bir ara arabadan getirdiği yiyecekleri çıkardı ve çocuklarının karnını doyurdu. Kate Middleton gün boyu küçük oğlunun peşinde koştu.


Düşes Meghan Markle da iki aylık oğlu Archie ile ilgilendi. Onu bir an bile kucağından indirmeyen Markle, zaman zaman da bebeğini öpücüklere boğdu.


Meghan Markle aykırı davranışları ve kraliyet ailesinin geleneklerine uygun davranmadığı için sürekli eleştiri oklarının hedefi oluyor.

Gazeteler son olarak da Düşes Meghan’ı, oğlu Archie’yi tutma şekli nedeniyle yerden yere vurdu. Çiçeği burnunda anne Meghan’ın ‘Kraliçe’nin torununu sanki düşürecekmiş gibi’ tuttuğu yazıldı.

Aralarının açık olduğu söylenen Kate Middleton ve Meghan Markle'ın bütün gün bir arada olmalarına rağmen birbirlerinden uzak durmaları ve konuşmamaları da dikkat çekti.

1 yaşındaki küçük Prens Louis bir ara annnesinin güneş gözlüğünü takıp yengesi Meghan Markle ile kuzeni Archie'ye gülerek dil çıkardı. Ancak Markle, onun bu sevimli hareketine de tepkisiz kaldı. 


Dünyanın en büyük ve önemli kraliyet ailelerinden birine mensup gelinler Middleton ve Markle'ın tüm bu şan şöhrete rağmen sıradan bir aile gibi piknik yapması sempati topladı.

Kraliyet ailesinin fotoğraflarına bakanlar geleceğin veliaht prens ve prenseslerini bu halde görünce gülümsemekten kendilerini alamadılar.

Ancak yine de bu güzel günden arda kalan yine eltilerin arasındaki savaşın dedikodusu oldu...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmek için 7 doğal yol