Masal gibi kraliyet düğününde hüzünlü detay

İngiliz kraliyet ailesi bir yılda ikinci kez mutlu bir gün için bir araya geldi. Prens Harry ile Meghan Markle'ın evlilik töreninden beş ay sonra bu kez Harry'nin kuzeni Prenses Eugenie hayatını Jack Brooksbank ile birleştirdi.

Son Güncelleme:
A A

İngiltere bir yıl içinde ikinci kraliyet düğününün sevincini yaşadı.

Prens Harry'nin kuzeni, Kraliçe Elizabeth'in torunu ve York Düşesi Sarah'nın kızı olan Prenses Eugenie Windsor sarayındaki muhteşem törenle evlendi.

Jack Brooksbank ile 7 yıl boyunca sevgili olan Prenses Eugenie hayatının en özel gününde çok mutlu görünüyordu.


Ancak bu düğünde dikkat çeken bir detay daha vardı.

12 yaşında skolyoz hastalığı yüzünden ağır bir ameliyat geçirmek zorunda kalan güzel prenses bu hastalığın izini o günden beri sırtında taşıyor. Zarif prenses sırtını ve yara izini açıkta bırakan bir gelinlik seçerek oldukça cesur bir davranış sergilemiş oldu.

Hastalığı ve geçirdiği ameliyat yüzünden zor bir çocukluk yaşamış olan prenses artık kendine güvenen, hayata gülümseyen bir genç kadın.

Sırtında hala iki adet platin çivi taşıyan çiçeği burnunda gelin prenses artık herhangi bir sağlık sorunu yaşamıyor, gelecekte de yaşamayacak.

Kraliyet ailesi üyelerinin yanı sıra sinema, spor, sanat, moda dünyasından ünlülerin de akın ettiği törenin konukları arasında Cara Delevingne, Naomi Campbell, Demi Moore, Robbie Williams ve eşi Ayda Field, Tracey Emin, Liv Tyler ve eşi David Gardner vardı.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Şevket Çoruh ve Şebnem Dönmez 20 yıl önceye gitti ve rockçı oldu