Kraliyette eltiler savaşı!

Kraliyet gelinleri Kate Middleton ve Meghan Markle'ın arası her geçen gün açılıyor. Eltilerin arasının bozulmasına yol açan nedenleri saraya yakın kaynaklar kulaktan kulağa aktarmaya başladı...

01 Aralık 2018, Cumartesi 10:34 Son Güncelleme:
A A

İngiliz kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmak bilmiyor! Görkemli bir düğünle Prens Harry ile evlenen Meghan Markle ile abisi Prens William'ın eşi Kate Middleton'ın arasının iyice açıldığı konuşuluyor.

Prens Harry ile evlenmeden önce Kate Middleton'la arasının iyi olduğu, hatta arkadaş olduğu söylenen Meghan Markle evlendikten sonra bu durum değişmiş.

The Sun gazetesinin haberine göre bu elti kavgasının arkasında birkaç sebep var.

Bunlardan ilki Meghan Markle'ın düğün hazırlıkları sırasında Kate Middleton ve Prens William'ın kızları Prenses Charlotte'e kötü davranması, hatta küçük kızı elbise provası sırasında ağlatması.

Bu olay yüzünden eltisi Meghan'a bozulan Kate Middleton her geçen gün aralarındaki samimiyeti biraz daha azaltmış.

Bardağı taşıran damla ise Meghan Markle'ın Kate Middleton'ın hizmetlilerinden birine olan davranışları olmuş.

Kraliyet sarayında yaşayanların özel işleri için yardımcıları var. Bu yardımcılar sadece atandıkları kraliyet üyelerine hizmet veriyorlar.

Söylentilere göre Meghan Markle Kate Middleton'ın yardımcılarından birine kötü davranmış. Normal koşullar altında zaten eltisinin yardımcılarıyla görüşmesi ya da onlardan bir iş istemesi kraliyet kurallarına uygun değil.

Bu duruma çok sinirlenen Kate Middelton'ın artık ipleri kopardığı ve Meghan Markle'la arasının tamamen bozulduğu iddia ediliyor.

Buna rağmen sürekli bir arada görünmek ve davetlere birlikte gitmek zorunda kalan eltiler artık verdikleri pozlarda zoraki gülümsüyorlarmış.

Kate Middleton uzun yıllar boyunca soylularla birlikte geçirdiği yaşamında adeta kraliyet gelini olmak üzere yetiştirilmiş, bütün kurallara uyan, ağırbaşlı bir gelin olarak tanınıyor.

Meghan Markle ise oldukça sıra dışı bir kraliyet mensubu. Kraliçenin bu evliliği istemediği, Meghan'ı gelin olarak kabullenmekte zorlandığı hatta torunu Harry'yi bu konuda sık sık uyardığı da biliniyor.

Daha önce bir evlilik yapmış, yaşı kraliyet gelini olmak için fazlaca yaşlı bulunan Meghan Markle evlendiğinde 36, yani trajik bir şekilde ölen kayınvalidesi Lady Dİana'yla aynı yaştaydı.

Hollywood'da tanınan bir oyuncu olan ve hayatını buna göre yaşamaya alışmış olan Meghan Markle'ın saray kurallarını sevmediği ve onları değiştirebilmek için uğraştığı da herkes tarafından biliniyor.

Bakalım bu anlaşmazlığın boyutu ne kadar büyüyecek ve arası açılan eltiler Meghan Markle ve Kate Middleton daha ne kadar sahte gülüşleriyle kamuoyu önüne çıkabilecekler, zaman gösterecek...

Sıradaki haber yükleniyor...