Kremlerle kişiye özel kokular yaratmak mümkün

Kremlerle kişiye özel kokular yaratmak mümkün

Kendi kokusunu kendisi yaratmak isteyenler için sınırlı sayıda üretilen ve belirli kozmetik mağazalarında yer alan Yeni Nıvea Soft Mix Me serisi cilde yumuşaklık kazandırırken, karıştırılabilen kremleri ile kişiye özel koku çeşitleri sunuyor.

17 Eylül 2018, Pazartesi 09:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeni NIVEA SOFT Mix Me serisinde 3 farklı ana koku yer alıyor. Kendi başlarına harika kokan bu 3 farklı ürünü ve NIVEA SOFT’u direkt cilt üzerinde değişik oranlarda karıştırıp birbirinden farklı 25’ten fazla koku elde edilebiliyor.

I am The Berry Charming One Nemlendirici Bakım Kremi 

Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremi I am The Berry Charming One Nemlendirici Bakım Kremi, romantizmin parlak ve canlı kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte özenle geliştirilen ve kendi başına harika kokan ürün; NIVEA SOFT, Oasis ve Exotic ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular elde edilebiliyor.

I am The Chilled Oasis One Nemlendirici Bakım Kremi

Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremi I am The Chilled Oasis One Nemlendirici Bakım Kremi, yemyeşil yaprakların ferah ve nanenin canlı kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte özenle geliştirilen ve kendi başına harika kokan ürün; NIVEA SOFT, Berry ve Exotic ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular elde edilebiliyor.

I am The Exotic Happy One Nemlendirici Bakım Kremi

Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremi olan Mix Me I am The Exotic Happy One Nemlendirici Bakım Kremi, tropik meyvelerin keyifli ve nefis kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte özenle geliştirilen ve kendi başına harika kokan ürün; NIVEA SOFT, Berry ve Oasis ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular elde edilebiliyor.

Tavsiye Edilen Raf Fiyatı: 9,95 TL;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Öve öve bitirilemeyen bir yöntem: Aralıklı oruç neden bu kadar popüler?