Kristen Stewart Prenses Diana'yı canlandıracak

ABD'li oyuncu Kristen Stewart, son yılların başarılı yönetmeni Pablo Larrain'in çekeceği yeni bir filmde Prenses Diana'yı canlandıracak. “Spencer” adlı drama, Diana'nın Prens Charles'tan ayrılmaya karar verdiği 1990'ların başındaki bir hafta sonunu anlatacak. Film çalışmalarına 2021 yılında başlanması bekleniyor.

18 Haziran 2020, Perşembe 11:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Twilight serisiyle çıkışını yakalayan Kristen Stewart, sonraki yapımlarında daha farklı bir tarz oluşturdu. Bu kapsamda rol alacağı bir sonraki yapımın ise İngiltere Kraliyet Ailesi'nin efsane ismi Lady Diana'nın hayatının anlatılacağı 'Spencer' isimli biyografik film olduğu ortaya çıktı.

Larraín’in yeni filminde Kristen Stewart, Prenses Diana’ya hayat verecek. Gerek Prenses Diana gibi ikonik bir figürü merkezine almasıyla, son yılların başarılı yönetmeni Pablo Larrain'in ile Stewart gibi iki ismi bir araya getirmesiyle bu yıl duyurulan en heyecan verici projelerden biri Spencer, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek sanal Cannes Film Market‘te yer alacak en önemli yapımlardan biri olacak.


“Spencer”, Sandringham mülkündeki Windsor Sarayı’nda yaşanan son Noel tatillerinden birinde geçecek. Prenses Diana’nın Prens Charles’la olan evliliğinin artık yürümediğine karar verdiği hafta sonuna odaklanan filmin hikayesinin üç güne yayılacağı belirtildi.


Pablo Larraín filmle ilgili olarak “Hayatının sadece üç günü ve bu kısa sürede kim olduğuna daha geniş, daha büyük bir perspektiften bakma şansına sahipsiniz. Kaderinin ne olduğunu, başına ne geldiğini hepimiz biliyoruz ve buraya gitmemiz gerekmiyor. Nereye gitmek istediğini ve kim olmak istediğini ifade edebildiği bu daha samimi yerde kalacağız” ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fatih Sultan Mehmet'in portresi Londra'da satışa çıkıyor