Kubilay Aka ve Beyza Güneş'in hapsi isteniyor

Dizi oyuncusu Kubilay Aka, kız arkadaşı Beyza Güneş'ten ayrılınca ortalık bir anda karışmıştı. Kız arkadaşı Beyza Güneş'e attığı cinsel içerikli mesajları ifşa olan Kubilay Aka, Güneş'ten şikayetçi olmuştu. Bunun üzerine hakaret eden Aka'dan Güneş de şikayetçi olmuştu. İkilinin haklarında iddianame düzenlendi. Güneş'in 8, Aka'nın ise 4 yıl hapsi istendi.

13 Nisan 2021, Salı 10:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dizi oyuncusu Kubilay Aka, kız arkadaşı Beyza Güneş'ten ayrılınca, hedef oldu. İddiaya göre genç kız, kendisini terk eden Aka'nın uyurken çekilmiş video ve fotoğraflarını paylaştı. Dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kubilay Aka ve Miray Daner çifti, ihanet haberleri sonrası ayrıldı.

Aka bu dönemde Beyza Güneş ile görüşmeye başladı. İkili arasında geçen konuşmalarda müstehcen sözler ve fotoğraflar yer aldı. Aka, bir süre sonra eski sevgilisiyle yeniden barışınca, Güneş'le görüşmek istemedi.


Oyuncunun kendisini terk etmesine izin vermeyen Güneş, Kubilay Aka'yı tehdit etti. "Beni terk edemezsin, yoksa uygunsuz görüntülerini de yayınlarım" dedi.


Buna çok sinirlenen Aka, genç kıza hakaret etti. Her ikisi de birbirinden şikayetçi olunca, haklarında iddianame düzenlendi.

Takvim'den Dilek Yaman Demir'in haberine göre; savcılık Güneş'in 8, Aka'nın ise 4 yıl hapsini istedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (13 Nisan 2021)