Kubilay Aka ve Miray Daner aşkında ikinci kriz! Kubilay'ın mesajları ifşa oldu

Oyuncu Kubilay Aka ile Miray Daner’in 2.5 yıllık ilişkisi 2 ay önce ihanet iddiası yüzünden bitmişti. Bir süre ayrı kalan çift, ilişkilerine ikinci şansı vermişti. Kubilay Aka'nın bu sefer de bir kadınla mesajlaştığı ortaya çıktı. Konuyla ilgili açıklama yapan Aka, "Tehdit ediliyorum" dedi.

16 Ocak 2020, Perşembe 12:47 Son Güncelleme:
A A

Oyuncu Miray Daner'le aşk yaşarken İzmir'de 25 yaşında bir üniversite öğrencisi ile mesajlaşan Kubilay Aka'nın genç kıza cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıktı.

Aka'nın, genç kızın kendisine Miray ile olan ilişkisini hatırlatması üzerine "İlişkimizde kopmalar yaşıyoruz ciddi bir şey yaşamıyoruz. Bu yaşta birinin ciddi bir ilişki yaşaması doğru değil" yanıtını verdiği ortaya çıktı. Mesajları ifşa olan Kubilay Aka, 2. sayfa programına bağlanarak yaşadıklarını anlattı. 

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının ortaya çıkardığı haberler üzerine programa telefonla bağlanan Aka, "Ben birkaç gündür tehdit ediliyorum bu kız tarafından. Bu durum için savcılığa başvuracağım. Paylaşımlardan haberdar değilim. Henüz bakmadım da. Ne olursa olsun benim bir insanla aramda özel konuşmaları afişe etmeleri doğru değil."

"Dün akşam da bunun için karakoldaydım. Savcılıkla çözeceğiz konuyu. Tehdit ettiğinde 'böyle bir şey yok, şu an setteyim. Ben sana yalan bir şey söylemedim, bir şey yapmadım' diyerek ifşa etmemesini rica etmiştim. Bazen insanlara güvenirsin ve başına böyle şeyler gelir."

"Daha yolun çok başındayım. Böyle şeylerle gündeme gelmekten nefret ederim. Böyle şeylere düşkün olan biri değilim sapık da değilim. Kötü bir tecrübe. Artık hukuki bir sürece gireceği için bu konu hakkında çok da konuşmayayım."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mehmet Ali Erbil, yoğun bakımdan çıktı