Küçük göğüslü kadınlara giyinme önerileri

Göğüsleri küçük olanlar ne yapmalı? Bunun çok basit bir cevabı var, küçük göğüslü kadınlar istedikleri gibi giyinmeli. Sanılanın aksine, küçük göğüslü kadınlar, büyük göğüslü kadınlara göre giyim konusunda çok daha özgür. Göğsü küçük olanlar nasıl giyinmeli peki? Size pek çok öneriyle geldik. İşte küçük göğüslü kadınlara giyinme önerileri!

09 Temmuz 2020, Perşembe 16:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Transparan kıyafetler

Transparan kıyafetler

Hafif transparan bir tişörtün altından sütyeninizi göstermek sizin için hiçbir zaman rahatsız edici olmaz. Şık braletler ve transparan tişörtler satın alarak yazı kombin derdi olmadan geçirebilirsiniz.

Deri üstler tam size göre

Deri üstler tam size göre

Deri kıyafetler, esnemeyen yapıları gereği kullanımı en zor materyallerden biridir. Büyük göğüslüler deri üstler giydiklerinde kollarının hareket kabiliyetleri büyük ölçüde azalır. Küçük göğüslüler ise özgürdür. Özellikle ilkbabhar ve sonbahar ayları için ideal.

Düşük bel kesim elbiseler

Düşük bel kesim elbiseler

Büyük göğüslü kadınlar konu gece elbiseleri olduğunda uygun sütyeni bulmakta büyük zorluk çeker. Ancak siz, düşük bel gece elbiseleriyle çok rahat edersiniz. Hatta sütyensiz giymek her zaman daha rahattır.

İnce askılar

İnce askılar

İnce askılı üstler giymek genelde büyük ölçüde huzursuzlık vericidir. O incecik askılar kopuverecek sanırsınız. Ancak sizin ince askılı badileri aşağı çekecek büyük göğüsleriniz yok, yazın rahat rahat giyebilirsiniz.

Saten straplez üstler

Saten straplez üstler

Saten straplez üstler, son yılların en popüler parçalarından biri. Saten üstlerle sütyen takmak tam bir işkenceyken siz hoplaya zıplaya bu bluzları giyebilirsiniz.

Derin değil, geniş dekolteler

Derin değil, geniş dekolteler

Geniş dekolteler, sağal sola rahatlıkla kayabildiği için büyük göğüslüler için tehlikeli olabilir. Ancak küçük göğüslerde geniş yakaların hareket alanı vardır. Ne kadar kayarsa kaysın frikik vermezsiniz.

Alttan sıkıştırılmış tişörtler

Alttan sıkıştırılmış tişörtler

Bazen en sevdiğimiz crop topumuz kombinimize uymaz, uzun bir tişörtü kıvırıp sütyene sıkıştırmaksa en hızlı çözümdür. Büyük göğüslülerde bu sıkıştırılan kısım, göğüs alanının daha da büyük görünmesine neden olur ancak küçük göğüslülerde bir şey fark etmez.

Çapraz dekolteler

Çapraz dekolteler

Çapraz dekolteler, sırtta olduğu kadar göğüs bölgesinde de şık durur. Ancak büyük göğüslüler için bu dekolte gibi imkansız gibi bir şeydir.

Göğüs ortası halkası

Göğüs ortası halkası

Göğüs ortasındaki halkalar büyük göğüslülerde hiçbir zaman dekolteye tam oturmaz, sürekli kıpırdar. Küçük dekoltelilerde iki göğüs arasına tam oturmuş halka kadar rahat bir şey yoktur.

Önü düğmeli üstler

Önü düğmeli üstler

Önü düğmeli üstler giyerken küçük göğüslülerin yanına çengelli iğne almasına gerek kalmaz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Giysilerin ömrünü uzatmak için yapılabilecek 8 şey